web-archive-it.com » IT » F » FIDAL.IT

Total: 1952

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    Marta 2005 D agostino Marta 2007 De Angelis Lavinia 2005 De Angelis Carola 2008 Filippi Elisa 2006 Gariboldi Lisa 2006 Gibin Benedetta 2004 Golla Sofia 2004 Grezar Eleonora 2006 Maderna Veronica 2005 Marchiori Martina Rita 2006 Marosan Lavinia Maria 2004 Melzi Maddalena 2008 Merici Aurora Paola 2005 Milani Valentina 2006 Milani Chiara 2008 Nasi Anna 2005 Natalini Giulia Ginevra 2009 Parisi Presicce Sarah 2007 Pecorelli Giulia 2007 Perego Elisa 2008 Pergolini Nora 2007 Pirola Anna 2006 Pizzi Greta 2008 Provenzale Claudia 2006 Rampi Nicole 2006 Roccasalva Firenze Nadia 2007 Sangalli Maria Vittoria 2007 Satta Daniela 2006 Sbrogio Bianca 2006 Soldani Matilde 2006 Tricella Ludovica 2004 Zaninotto Rebecca 2007 Zucchetti Caterina 2005 Esordienti Maschile EM Cognome Nome Anno Agnelli Andrea 2007 Antonelli Paolo 2009 Barazzetta Nicolo 2008 Belli Giacomo 2005 Bellino Marco 2007 Beltramini Francesco 2008 Beltramini Giovanni 2006 Bernabe Davide 2005 Biadati Emanuele 2004 Biesso Francesco 2005 Bonati Pietro 2009 Bonato Francesco 2009 Bonato Pietro 2009 Bonvissuto Mirko 2005 Buonanno Gabriele 2006 Cambiaghi Luca 2007 Candela Vittorio 2008 Carraro Mattia 2008 Cavallaro Daniele 2005 Cazzulani Samuele 2007 Ciamballi Christian 2005 Ciantra Mattia 2006 Comito Gabriele 2008 Crippa Mattia 2006 Cristiano Mattia 2006 Curatolo Gabriele 2004 Dallagrassa Alessandro 2007 De Angelis Federico 2006 Fellegara Andrea 2005 Fossati Tommaso 2009 Gagliardi Leonardo 2005 Galeazzi Diego 2005 Giambertone Filippo 2008 Incerto Marco 2009 Ladina Andrea 2005 Lambri Giacomo 2008 Liuzzi Claudio 2008 Loraschi Vittorio 2008 Lupi Marcello 2006 Mampreso Alessandro 2008 Mandelli Tommaso 2006 Mapelli Marco 2005 Marconi Christian 2006 Martire Lucas 2005 Matraxia Ethan 2006 Melzi Riccardo 2005 Minasso Marco 2008 Motta Alessio 2008 Muscella Michail 2006 Origo Filippo 2006 Patane Samuele 2009 Perego Mattia 2005 Perego Davide 2005 Perego Samuele 2005 Pescara Jacopo 2006 Ratto Andrea 2006 Restelli Emanuele 2008 Restifo Leonardo 2005 Riboldi Federico 2004 Rossi Alessandro 2007 Rotta Andrea

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/ATL-CERNUSCO/MI069 (2015-08-19)
    Open archived version from archive


  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    Calendario e risultati Statistiche A S ATL MELEGNANO Indirizzo VIA V MONTI 7 20077 Melegnano MI Sito web non indicato Presidente Andrea CALIENDO N atleti 25 Atleti uomini 12 Atleti donne 13 Regione Lombardia Provincia Milano Email MI070 fidal it Telefono 02 9833651 Giovanili Storico Esordienti Femminile EF Cognome Nome Anno Bini Chiara 2004 Carrera Giorgia 2007 Craca Marianna 2004 D orazio Irene Maria 2005 D orazio Elena Maria 2007 Guardo Margot 2009 Lazza Beatrice 2005 Locatelli Gaia 2005 Maraschi Rebecca 2004 Martelli Matilde 2009 Morini Elisabetta 2004 Raiola Martina 2006 Uggenti Sabrina 2004 Esordienti Maschile EM Cognome Nome Anno Adriani Pietro 2006 Bellomo Alessio 2007 Biancardi Luca 2006 Brambilla Federico 2009 Brambilla Filippo 2007 Figliuolo Matteo 2006 Milani Alessandro 2004 Nocentini Antonio 2005 Pisati Alessio 2004 Presutto Lorenzo 2004 Torri Edoardo Vittorio 2005 Ragazzi Maschile RM Cognome Nome Anno Rossi Roberto 2002 Anno gestione Denominazione Presidente 2015 A S ATL MELEGNANO Andrea CALIENDO 2014 A S ATL MELEGNANO Andrea CALIENDO 2013 A S ATL MELEGNANO Andrea CALIENDO 2012 A S ATL MELEGNANO Andrea CALIENDO 2011 A S ATL MELEGNANO Andrea CALIENDO 2010 A S ATL MELEGNANO Andrea CALIENDO 2009 A S ATL MELEGNANO Andrea CALIENDO 2008 A S ATL

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/A-S-ATL-MELEGNANO/MI070 (2015-08-19)
    Open archived version from archive

  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    Norme Tecniche In evidenza Attività Norme e regolamenti Attività Classifiche Calendario e risultati Statistiche B R C CASTIGLIONE D ADDA Indirizzo VIA A ALFIERI 16 26823 Castiglione D adda LO Sito web non indicato Presidente Flavio franco CIOZZANI N atleti 5 Atleti uomini 4 Atleti donne 1 Regione Lombardia Provincia Lodi Email MI071 fidal it Telefono 333 4196204 Giovanili Assoluti Master Storico Cadetti CM Cognome Nome Anno Zanelotti Nicolo 2000 Juniores Femminile JF Cognome Nome Anno Grioni Alice 1997 Seniores Maschile SM Cognome Nome Anno Bignamini Riccardo 1988 Pani Michele 1984 Verdelli Lorenzo 1987 Seniores 35 Maschile SM35 Cognome Nome Anno Bignamini Alberto 1980 Lorenzetti Cristiano 1977 Raimondi Alvaro 1976 Seniores 40 Maschile SM40 Cognome Nome Anno Marzatico Roberto 1973 Raimondi Cominesi Ottavio 1973 Seniores 45 Maschile SM45 Cognome Nome Anno Brunetti Roberto 1970 Gargano Alberico 1970 Mattarozzi Davide 1966 Milanesi Francesco 1968 Moretti Roberto 1966 Seniores 50 Maschile SM50 Cognome Nome Anno Boulboul Abdelilah 1961 Dondoni Luigi 1962 Grioni Ivano 1962 Lucini Paioni Gian Paolo 1961 Piovanelli Giovanni 1964 Seniores 55 Maschile SM55 Cognome Nome Anno Cavallaro Vincenzo 1960 Galleani Gianpaolo 1959 Pani Angelo 1957 Seniores 60 Maschile SM60 Cognome Nome Anno Boschetti Giovanni 1953 Seniores 75 Maschile SM75 Cognome Nome Anno Groppi Giovanni 1937 Anno gestione Denominazione Presidente 2015 B R C CASTIGLIONE D ADDA Flavio franco CIOZZANI 2014 B R C CASTIGLIONE D ADDA Flavio franco CIOZZANI 2013 B R C CASTIGLIONE D ADDA Flavio franco CIOZZANI 2012 B R C CASTIGLIONE D ADDA Flavio franco CIOZZANI 2011 B R C CASTIGLIONE D ADDA Flavio franco CIOZZANI 2010 B R C CASTIGLIONE D ADDA Flavio franco CIOZZANI 2009 B R C CASTIGLIONE D ADDA Flavio franco CIOZZANI 2008 B R C CASTIGLIONE D ADDA Flavio franco CIOZZANI 2007 B R C CASTIGLIONE D ADDA Flavio franco CIOZZANI

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/B-R-C-CASTIGLIONE-D-ADDA/MI071 (2015-08-19)
    Open archived version from archive

  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    Gaia 2002 Lahmeur Sokaina 2002 Lemrassi Kawtar 2002 Lischetti Gaia 2002 Savoia Giulia 2002 Ragazzi Maschile RM Cognome Nome Anno Barella Simone 2003 Buga Federico 2003 Buzzoni Alessandro 2003 Grassini Filippo 2003 Marterizzato Matteo 2002 Pescina Daniele 2002 Randazzo Andrea 2003 Riva Mattia 2003 Rocca Nicolo 2003 Allieve AF Cognome Nome Anno Bausone Carola 1999 Perin Arianna 1999 Allievi AM Cognome Nome Anno Caccia Filippo 1999 Colombini Stefano 1999 Juniores Femminile JF Cognome Nome Anno Elmo Alice 1997 Martinez Tatiana 1997 Juniores Maschile JM Cognome Nome Anno Venturelli Andrea 1997 Villanueva Mark Oliver 1997 Seniores Femminile SF Cognome Nome Anno Colombo Elisa 1990 Tiberi Gloria 1990 Seniores Maschile SM Cognome Nome Anno Cop Riccardo 1983 Cozzi Davide 1984 El Zaitony Omar 1988 Girotti Stefano 1983 Piazza Francesco 1990 Pippa Francesco 1985 Rizzi Luca 1988 Zancarli Paolo 1984 Seniores 40 Femminile SF40 Cognome Nome Anno Barigazzi Alessia 1971 Rossoni Angela 1974 Seniores 45 Femminile SF45 Cognome Nome Anno Cefola Annabella 1970 Piutti Claudia 1966 Seniores 50 Femminile SF50 Cognome Nome Anno Re Maria 1961 Seniores 55 Femminile SF55 Cognome Nome Anno Colombi Antonella 1959 Seniores 60 Femminile SF60 Cognome Nome Anno Morlacchi Emilia 1953 Seniores 35 Maschile SM35 Cognome Nome Anno Bonetto Alessandro 1976 Borassi Ezio 1979 Casati Roberto 1976 Pisoni Davide Giovanni 1977 Rienzo Massimiliano 1976 Taverna Alessandro 1976 Seniores 40 Maschile SM40 Cognome Nome Anno Cozzi Alessandro 1972 Rezzonico Paolo 1972 Rossetti Massimo 1971 Uslenghi Simone 1974 Seniores 45 Maschile SM45 Cognome Nome Anno Bellissimo Giuseppe 1967 Bertola Corrado 1970 Carcano Massimiliano 1968 Eramo Maurizio 1970 Filippazzi Gabriele 1968 Ghislandi Flavio Giulio 1966 Lucchini Angelo 1966 Morelli Gianluca 1966 Musazzi Roberto 1967 Oltolina Diego 1970 Sanna Andrea 1970 Simani Sergio 1966 Stretti Ruggero 1966 Trerotola Antonio 1968 Trombini Eduardo 1967 Villa Roberto 1969 Seniores 50 Maschile SM50 Cognome Nome

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/ATL-U-S-NERVIANESE-1919/MI074 (2015-08-19)
    Open archived version from archive

  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    Alessandro 2008 Micheletti Luca 2005 Moriggi Paolo Enrico 2008 Pagnin Simone 2006 Papa Pietro Paolo 2004 Papa Leonardo Giacomo 2006 Pirotta Gabriele 2007 Pogliani Kevin 2005 Ravaglioli Francesco 2005 Refaei Omar 2004 Robbi Lorenzo 2007 Rossi Filippo 2004 Scolamacchia Matteo 2008 Soloni Giulio 2007 Tentori Alessandro 2008 Vigano Mattia 2007 Violin Lorenzo 2004 Voghera Matteo 2006 Zanoletti Carlo 2004 Zurlo Daniel 2005 Ragazzi Femminile RF Cognome Nome Anno Altomare Matilde 2003 Aquilante Martina 2003 Barbieri Amelia 2003 Brambilla Federica 2002 Cestaro Michelle 2002 Cortelezzi Benedetta 2002 Douhabi Cautar 2003 El Ghoulimi Salma 2002 Marelli Letizia 2002 Pirotta Sara Angelica 2002 Sacco Sofia Marianna 2002 Tognoli Greta 2003 Ragazzi Maschile RM Cognome Nome Anno Autiero Lorenzo 2002 Bogo Lorenzo 2003 Caputo Davide 2002 Cattaneo Matteo Fabio 2002 Cesare Sebastiano 2002 Garbossa Noah 2002 Lorusso Oscar 2003 Madella Riccardo 2003 Pessina Lorenzo 2002 Allievi AM Cognome Nome Anno Becchi Alessandro 1998 Caputo Samuele 1999 Mimmo Christian 1999 Sambruna Mattia 1998 Juniores Maschile JM Cognome Nome Anno Lanteri Alessandro 1997 Tabaro Marco 1996 Promesse Femminile PF Cognome Nome Anno Bassi Beatrice 1993 Ficarra Desire e 1995 Promesse Maschile PM Cognome Nome Anno Bellandi Andrea 1994 Cassini Stefano 1994 Martucci Simone 1995 Ponzio Edoardo 1995 Rovelli Federico 1995 Vercesi Alessandro 1994 Seniores Femminile SF Cognome Nome Anno Sgarlato Annunziata 1988 Seniores Maschile SM Cognome Nome Anno Arzuffi Mattia 1983 Fomiatti Stefano 1984 Gottardi Riccardo 1983 Mauri Emanuele 1981 Tarantola Marco 1987 Seniores 35 Femminile SF35 Cognome Nome Anno Gammino Angela 1976 Ligori Romina 1977 Seniores 40 Femminile SF40 Cognome Nome Anno Perini Martina 1971 Venco Daniela 1975 Seniores 45 Femminile SF45 Cognome Nome Anno Gennasi Elisabetta 1969 Lupo Daniela 1968 Meroni Claudia 1969 Papalia Antonia 1967 Tricase Maria Isabella 1968 Seniores 50 Femminile SF50 Cognome Nome Anno Gobbi Paola 1964 Monti Laura Cesarina 1964 Seniores 55 Femminile SF55 Cognome Nome Anno Fiorani Giovanna 1956 Seniores 60 Femminile SF60 Cognome Nome Anno Gerosa Lidia 1955 Seniores 65 Femminile SF65 Cognome Nome Anno Rastelli Osanna 1947 Tresoldi Franca 1947 Seniores 35 Maschile SM35 Cognome Nome Anno Camoni Alessandro Ernesto 1977 Catena Vincenzo 1978 Greco Giuseppe 1979 Micheletti Claudio 1977 Mirabella Alessio 1977 Rosson Fabrizio 1978 Seniores 40 Maschile SM40 Cognome Nome Anno Alchieri Andrea 1973 Andaloro Daniele 1972 Barbaro Francesco 1972 Berna Enrico 1974 Bianchi Andrea 1971 Biffi Fabio 1974 Bonalumi Riccardo Antonio 1974 Cavalli Nicola 1971 D oria Giovanni 1972 Donzelli Luigi 1971 Ferrerio Marcello 1974 Focarelli Fabio 1971 Garavaglia Fabio 1971 Gorra Francesco 1971 Magarielli Marco 1974 Marchi Alessandro 1974 Naspro Richard 1975 Pedretti Michele 1975 Pinotti Massimo 1974 Reani Gianmarco 1971 Sanavio Roberto 1975 Tassinari Riccardo 1973 Zamboni Federico 1971 Seniores 45 Maschile SM45 Cognome Nome Anno Abate Paolo 1967 Alberio Fabio 1966 Autiero Salvatore 1966 Bogo Emanuele 1969 Cambiaghi Gianluigi 1967 Camilleri Salvatore 1969 Casu Giovanni Antonio 1966 Colombo Marco 1970 De Grandi Renzo Paolo 1966 Favaro Massimo 1970 Ferretti Andrea Guerrino 1967 Fumagalli Roberto 1966 Gazzoli Massimiliano 1966 Guglielmi Franco 1966 Margagliotta Davide 1968 Meroni Luigi 1970 Monza Roberto 1966 Moraja

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/ATLETICA-CINISELLO/MI075 (2015-08-19)
    Open archived version from archive

  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    2004 Di Stefano Maria Sofia 2004 Fava Elisa 2004 Ferrante Gaia 2004 Hassonah Rama 2004 Licini Ambra 2004 Maestroni Chiara 2004 Mancusi Marta 2004 Mantovani Alessandra 2004 Mantovani Aurora 2004 Masciello Sara 2004 Stucchi Emma Victoria 2004 Esordienti Maschile EM Cognome Nome Anno Arcolin Pietro 2004 Balconi Roberto 2005 Beltramini Gomez Andres 2005 Campisi Gianluca 2005 Capobianco Alessandro 2004 Centofanti Matteo 2004 Fava Marco 2005 Mallito Alessandro 2005 Montani Emanuele 2005 Peri Luca 2004 Porro Lorenzo 2005 Quaroni Marco 2005 Rossi Martino 2004 Rouissi Amir 2007 Tirtja Kevin 2004 Tondo Emanuele 2005 Verde Federico 2004 Ragazzi Femminile RF Cognome Nome Anno Amoroso Beatrice 2003 Antimiani Cecilia 2002 Arcusio Carolina 2002 Baciarelli Emma 2003 Decarli Carolina Sofia Paola 2002 Elefante Francesca 2003 Formenti Marta 2003 Fossati Sara 2002 Gadda Carola 2003 Grassi Sara 2002 Grisendi Elsa 2003 Lombardi Giulia 2002 Mazzotta Carola 2003 Montefiori Arianna Sofia 2002 Nardella Alessia 2002 Noto Vanessa 2002 Prestinari Alice 2002 Ragazzi Maschile RM Cognome Nome Anno Balconi Andrea 2002 Beltramini Gomez Gabriel 2003 Besana Marco 2003 Calella Tiziano 2002 Carraro Alessio 2003 Celino Mattia 2002 Cito Alessandro 2003 Di Chiara Matteo 2003 Faustini Leonardo 2003 Fracanzani Francesco Pietro 2002 Franzi Edoardo 2002 Lanzoni Andrea 2003 Mastandrea Davide 2003 Morino Lorenzo 2003 Rabosio Simone 2002 Radaelli Pierfrancesco Maria 2002 Todisco Leonardo 2003 Toffolet Gabriele 2002 Yzeiraj Semi 2003 Allieve AF Cognome Nome Anno Besana Laura Rita 1998 Capello Marina 1999 Crespi Cristina 1998 Di Virgilio Alessia 1999 Foffa Aurora 1998 Leoni Sara 1998 Mazzotta Roberta 1998 Omodeo Sara 1999 Poli Beatrice 1998 Raimondi Isabella 1998 Rosa Ilaria 1999 Scapin Marina 1998 Sera Sofia 1999 Vanini Luz Yadira 1999 Vicinanza Sara 1998 Zanata Elena Gaia 1998 Allievi AM Cognome Nome Anno Bianucci Valerio Timur 1999 Epifani Andrea 1998 Farina Fabio 1999 Nastasi Andrea 1999 Raso Matteo 1998

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/GEAS-ATLETICA/MI076 (2015-08-19)
    Open archived version from archive

  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    Emanuele 2007 Guerriero Alessandro 2004 Impiombato Alessandro 2007 Larcher Lorenzo 2004 Lobrano Edoardo Tobia 2006 Mancinelli Leo 2004 Micotti Luca 2005 Monticelli Stefano 2004 Osnato Romano 2006 Pastori Edoardo 2006 Perrella Federico 2006 Pesaresi Pietro 2004 Presotto Leonardo 2006 Ripamonti Diego 2006 Ruscelli Riccardo Angelo 2004 Sana Tommaso 2006 Sioli Matteo 2005 Soetje Michele 2005 Speziale Francesco 2006 Starace Riccardo 2006 Tavecchio Nicolo 2004 Thorsen David Niels Severin 2006 Thorsen Ian Giacomo 2008 Urbani Matteo Lidio 2006 Ragazzi Femminile RF Cognome Nome Anno Arrighetti Aurora 2002 Avanzi Nicole 2002 Barni Gianni Lucrezia 2002 Binello Sara 2003 Bosello Lyn Victoria 2002 D ammora Giulia 2003 Di Somma Chiara 2003 Dolfini Irene 2003 Erba Giulia 2002 Fasolato Alessia 2002 Frigerio Eleonora Michela Mar 2002 Germani Eleonora 2002 Ieraci Gaia 2003 Jacobo Montes De Oca Jasmin 2003 Malinverni Marta Giulia 2003 Meier Isabella 2002 Milanese Giulia 2003 Mondini Ludovica 2002 Montani Sara 2002 Radaelli Margherita 2002 Sana Charlotte 2003 Signori Mariavittoria 2003 Tibaldi Eva Sole 2002 Valtolina Marta 2003 Ragazzi Maschile RM Cognome Nome Anno Avella Alessandro 2002 Basilio Manu 2003 Cappa Riccardo 2002 Corsini Brando Giacomo 2002 D alessandro Francesco 2002 Ferrandi Francesco 2003 Forzinetti Alberto 2002 Munerato Olmo 2003 Mutti Riccardo 2002 Raineri Lorenzo 2002 Sandroni Lorenzo 2003 Sanfilippo Edoardo 2002 Toresani Luca 2002 Allieve AF Cognome Nome Anno Alessio Margherita 1998 Alessio Ludovica 1998 Bacchini Claudia 1999 Bisagno Chiara 1999 Certo Lucrezia 1999 D amato Alessandra 1999 Dal Molin Federica 1999 Del Genio Alice Matilde 1998 Della Giovanna Beatrice 1999 Giampietro Sydney 1999 Grossi Lucrezia 1998 Guerniche Nadia 1998 Marzollo Maria Chiara 1999 Mazzetto Chiara 1998 Missaglia Carlotta 1999 Morgillo Elena 1998 Poletti Michela 1998 Pucci Margherita 1999 Scalfi Margherita 1999 Staffolani Stefania 1999 Zampicinini Sofia 1998 Zocco Chiara 1999 Allievi AM Cognome Nome Anno Attanayake Waruna 1999 Chen Simone 1998 Colaiacovo Filippo 1999 D annunzio Tommaso 1998 Danese Alessandro 1999 Daou Moctar Agal 1999 Ferlazzo Federico 1998 Grassini Emanuele 1998 Ippoliti Luca Maria 1998 Kontzialis Samuel 1998 Lobascio Marco 1998 Palmieri Francesco 1999 Riva Samuele 1998 Roccio Morgan 1999 Siervo Matteo 1999 Zanantoni Giulio 1999 Zaniboni Stefano 1998 Zhou Marco 1998 Juniores Femminile JF Cognome Nome Anno Aliboni Camilla 1997 Barbe Cornalba Sofia 1997 Beranger Arianna 1997 Cislaghi Francesca 1997 Corrente Francesca 1997 Corso Chiara 1997 Di Martino Sofia 1997 Dossi Alessia Benedetta 1997 Lombardi Giulia 1997 Pajoro Margherita 1997 Pogliani Alessandra 1996 Reina Nicole Svetlana 1997 Roscalla Maria Cristina 1996 Sacco Beatrice 1997 Tornaghi Diana 1996 Juniores Maschile JM Cognome Nome Anno Alberi Ernesto 1997 Balacco Riccardo 1997 Caraceni Tommaso 1997 Crisanto Francesco 1997 D aquino Federico 1996 Ferlazzo Riccardo 1997 Ferrario Carlo 1997 Foschetti Heitor Lucas 1997 Sesana Riccardo 1997 Tenconi Martino Lorenzo 1996 Tricarico Riccardo 1997 Zocco Giovanni 1997 Promesse Femminile PF Cognome Nome Anno Bonfiglio Cecilia Assunta 1994 Caccioppoli Francesca 1993 Crosta Margherita 1995 Falcone Bianca 1995 Greco Magdalena 1994 Milani Giulia 1993 Parolin Francesca 1993 Promesse Maschile PM Cognome Nome Anno Anzano Francesco 1995 Baglioni Christian 1995 Binner Raphael 1994 Bonomi Marco 1995 Bulgarini

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/CUS-PRO-PATRIA-MILANO/MI077 (2015-08-19)
    Open archived version from archive

  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    Matteo 2004 Piva Matteo 2005 Usai Davide 2007 Volpe Davide 2005 Zanoni Matteo 2004 Zucali Mattia 2004 Zucali Davide 2004 Ragazzi Femminile RF Cognome Nome Anno Avico Margherita 2003 Bessi Costanza 2003 Bianucci Beatrice 2003 Bologna Lea 2003 Bolzoni Sabina 2002 Capurso Lena Lara 2002 Caracci Sofia 2002 Carlini Elisa 2002 Corrada Francesca Giulia 2003 Delia Russell Ottavia 2002 Doveri Nina 2002 Fatigati Veronica 2002 Fedeli Giulia 2003 Galantini Elisabetta 2002 Garufi Franziska 2002 Lee Susanna Justine 2002 Marena Alice 2003 Mattei Ginevra 2003 Maze Cimatti Gwenaelle 2003 Ragazzi Maschile RM Cognome Nome Anno Barbieri Ripamonti Giovanni 2003 Bernardi Andrea 2003 Cagliero Lorenzo 2003 Confalonieri Riccardo 2002 Facchini Riccardo 2003 Gialanella Matteo 2002 Innocenti Pietro 2003 Mainardi Pietro 2003 Masi De Vargas Diego Juan 2002 Panzera Luca 2002 Poli Francesco 2003 Prencipe Simone 2003 Roda Gabriele 2002 Scotti Alessandro 2002 Simeoni Pietro 2003 Sironi Edoardo Maria 2003 Tessari Lorenzo 2003 Villanueva Clive Eiron 2002 Zocchi Mattia 2002 Allieve AF Cognome Nome Anno Barisone Sara 1998 Bellato Federica 1999 Boffetti Benedetta 1998 Celeste Giulia 1999 De Angelis Giulia 1999 Iulita Martina 1999 Maiocchi Sara 1998 Rota Giulia Cristina 1999 Savaris Aurora 1998 Silva Francesca Floriana 1999 Spoldi Cecilia 1998 Troian Sara 1998 Allievi AM Cognome Nome Anno Bonacina Loris Giuseppe 1999 Brivio Matteo 1998 Burragato Dario 1999 Canepa Stefano 1998 Capra Pietro Carlo 1999 Casiroli Manuel 1999 Cottatellucci Tommaso 1999 Cupi Mauro 1999 Cupi Matteo 1999 De Carlo Tommaso 1998 Di Carpegna Pietro 1999 Di Nunno Simone 1999 El Haouari Haitham 1998 Giarante Edoardo 1998 Grova Raoul 1998 Isola William 1999 La Licata Emanuele 1998 Leonardi Matteo 1999 Mameli Gabriele 1999 Mapelli Davide 1999 Marchesi Davide 1999 Mazzoleni Matteo 1999 Merli Riccardo 1999 Mirarchi Giacomo 1999 Montuori Giacomo 1998 Nistico Giovanni 1998 Nizzi Edoardo 1999 Pedrazzini Alessandro 1999 Pedrini Marco 1999 Rotunno Alain 1999 Rouzak Mourad 1999 Schiavone Roatana Dario 1999 Scibona Francesco 1998 Semperboni Lorenzo 1999 Tesini Andrea 1998 Tortu Filippo 1998 Tozzi Matteo 1999 Vaccarini Dario 1999 Vanelli Diego 1999 Vergani Edoardo 1999 Vezzoli Andrea 1998 Vollaro Gabriele 1999 Zibellini Guido 1999 Juniores Femminile JF Cognome Nome Anno Ainio Chiara 1996 Cervara Martina 1996 Marraffini Giulia 1997 Reginaldo Nikki 1997 Juniores Maschile JM Cognome Nome Anno Bacchieri Gabriele 1996 Ballico Davide 1997 Barbagallo Luca 1996 Bassani Francesco 1996 Bertani Pietro 1996 Biancoli Federico 1996 Brivio Alessandro 1996 Caldirola Simone 1996 Di Stefano Davide 1997 El Haouari Mustapha 1997 Foschini Raffaele 1997 Gabbai Edoardo Arie 1996 Gaffuri Gabriele 1996 Grizzaffi Alessandro 1997 Locatelli Pietro 1997 Mahamuhandirange Dondeenu Mauro 1996 Miglio Michele 1997 Morotti Marco 1997 Rallo Federico 1996 Rigamonti Lorenzo 1996 Ristow Mathias 1996 Rocchitelli Matteo 1997 Sansilvestri Luca 1997 Sartorelli Luca 1996 Semperboni Davide 1997 Silvano Isaia 1997 Tronconi Edoardo 1997 Vitaloni Andrea 1997 Promesse Femminile PF Cognome Nome Anno Lot Eleonora 1995 Mingiano Giada Eleonora 1994 Parisi Alice 1995 Promesse Maschile PM Cognome Nome Anno Alcaras Andrea 1995 Aouani Iliass 1995 Bernaschina Lorenzo 1995 Bomprezzi Pietro 1993 Braga Stefano 1994 Burrini Matteo 1995 Bussone Alessandro Matteo 1995 Cacopardo

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/ATL-RICCARDI-MILANO/MI080 (2015-08-19)
    Open archived version from archive



  •