web-archive-it.com » IT » F » FIDAL.IT

Total: 1952

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    VIA F CORRIDONI 5 20861 Brugherio MB Sito web non indicato Presidente Elio LAMPERTI N atleti 1 Atleti uomini 1 Atleti donne 0 Regione Lombardia Provincia Monza e della Brianza Email MI204 fidal it Telefono 02 67074184 Assoluti Master Storico Seniores Maschile SM Cognome Nome Anno Meroni Mauro 1992 Seniores 50 Femminile SF50 Cognome Nome Anno Girotto Violetta 1963 Ingratta Isolina 1961 Musone Paola Carla Erminia 1964 Vigano Simonetta 1963 Seniores 60 Femminile SF60 Cognome Nome Anno Ingratta Mariannina 1953 Seniores 65 Femminile SF65 Cognome Nome Anno Lettieri Rosa 1950 Seniores 35 Maschile SM35 Cognome Nome Anno Apicella Davide 1979 Bonese Luca 1979 Pioli Alessandro Giovanni 1978 Seniores 40 Maschile SM40 Cognome Nome Anno Barile Michele 1971 Beretta Paolo 1971 Beretta Andrea 1973 Bianco Marco 1975 Ciullo Vincenzo 1975 Di Corato Alberto Giorgio 1972 Maggioni Andrea 1973 Ricco Ferdinando 1973 Sala Enrico 1972 Seniores 45 Maschile SM45 Cognome Nome Anno Giuliana Gianluca 1968 Mantegazza Stefano 1970 Nava Luca 1970 Pupello Giuseppe 1968 Salvatore Michele 1970 Seniores 50 Maschile SM50 Cognome Nome Anno Ferrari Gianfranco 1962 Finotti Carlo 1965 Grandi Gabriele 1965 Meroni Giampiero 1961 Stocco Davide 1961 Seniores 55 Maschile SM55 Cognome Nome Anno Cannarella Giuseppe 1958 Crippa Fabio 1958 Mininno Giuseppe 1956 Musmeci Antonio 1958 Pastore Luigi 1959 Seniores 60 Maschile SM60 Cognome Nome Anno Borraccino Michele 1951 Caimi Paolo 1951 Casiraghi Walter 1951 Leandro Lorenzo 1951 Seniores 70 Maschile SM70 Cognome Nome Anno Caimi Gerardo 1945 Anno gestione Denominazione Presidente 2015 G S SAN DAMIANESE Elio LAMPERTI 2014 G S SAN DAMIANESE Elio LAMPERTI 2013 G S SAN DAMIANESE Elio LAMPERTI 2012 G S SAN DAMIANESE Elio LAMPERTI 2011 G S SAN DAMIANESE Elio LAMPERTI 2010 G S SAN DAMIANESE Elio LAMPERTI 2009 G S SAN DAMIANESE Elio LAMPERTI 2008 G S SAN DAMIANESE Elio LAMPERTI 2007 G

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/G-S-SAN-DAMIANESE/MI204 (2015-08-19)
    Open archived version from archive


  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    Stefania 1969 Giordano Angela 1966 Mancini Lidia 1970 Seniores 50 Femminile SF50 Cognome Nome Anno Ambrosi Morena Lorena 1962 Bagno Silvia Maria Teresa 1961 Barbieri Daniela 1962 Cinque Paola Maria 1961 Spreafico Paola 1962 Seniores 55 Femminile SF55 Cognome Nome Anno Bolognesi Lorena 1957 Cavazza Lorena 1956 Seniores 70 Femminile SF70 Cognome Nome Anno Busatta Maria Antonia 1944 Seniores 35 Maschile SM35 Cognome Nome Anno Amato Luigi 1977 Badessi Matteo 1979 Cerri Alberto 1980 Costantino Roberto 1977 Di Perna Simone Mario 1978 Grassi Riccardo 1976 Mazzoleni Ferracini Stefano 1976 Polovina Gentian 1980 Schirone Vito 1976 Serra Proto 1977 Spicuglia Daniele 1977 Tornaghi Marcello 1976 Villa Riccardo 1976 Villa Luca 1976 Seniores 40 Maschile SM40 Cognome Nome Anno Amoroso Alessio 1974 Benincasa Giuseppe 1972 Caputo Claudio Christian 1971 Carobbi Alessandro 1973 D achille Alessandro 1973 Finocchiaro Filippo 1975 Giambrone Giulio 1972 Peressutti Gabriele 1974 Solimeno Davide 1971 Valentino Luca 1972 Vecchi Gabriele 1972 Zurla Andrea 1973 Seniores 45 Maschile SM45 Cognome Nome Anno Albano Fabio 1969 Bai Sergio 1970 Banchi Renato 1969 Barigazzi Federico 1966 Barlassina Marcello 1966 Borzone Roberto 1966 Campaner Matteo 1969 Crafa Franco 1970 Falchi Antonello 1967 Iacop Alberto 1969 Marzi Stefano 1966 Meyer Lorenzo 1969 Tomaselli Giovanni Angelo 1967 Turri Mauro Graziano 1967 Seniores 50 Maschile SM50 Cognome Nome Anno Agradi Sergio 1963 Bertolini Giorgio 1961 Bianchi Luca 1963 Bonini Piergiorgio 1964 Buonomo Maurizio 1965 Casiraghi Marco 1963 Colo Vittorio 1962 Conte Davide 1965 Cova Paolo 1962 Cresci Zeno 1964 Dibenedetto Aniello 1962 Giussani Franco 1961 Ingenito Raffaele 1963 Leone Gaetano Davide 1964 Martinetti Paolo 1961 Rainero Stefano 1961 Riva Maurizio Walter 1964 Rosa Marcello 1965 Squillante Giovanni 1963 Terazzi Roberto 1965 Trasforini Corrado 1964 Seniores 55 Maschile SM55 Cognome Nome Anno De Cesare Michele 1956 Faustini Maurizio 1959 Ferrario Ernesto 1956 Ferro Paolo 1960 Kirchhoff Ralf

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/S-CLUB-LIB-SESTO/MI210 (2015-08-19)
    Open archived version from archive

  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    Elisa 2007 Maggioni Benedetta 2006 Magnani Carlotta 2004 Marconi Naiane 2004 Mastromauro Veronica 2006 Moriggi Chiara 2004 Patruno Nicole 2007 Polloni Alice 2008 Preite Arianna 2009 Presutti Alessia 2009 Ravarelli Lucrezia 2004 Romeo Giada 2005 Sedita Aurora 2005 Sorrentino Viola 2009 Tarsia Elena 2005 Vanzini Allegra 2004 Vasile Chiara 2005 Vecchi Adele 2009 Venturini Vittoria 2004 Esordienti Maschile EM Cognome Nome Anno Acconcia Simone 2005 Annoni Mattia 2007 Ballabio Pietro 2007 Baroni Daniel Duvan 2005 Barra Gabriele 2004 Benussi Alberto 2008 Bianchi Alessio 2005 Borghi Ivan 2009 Bornago Riccardo 2008 Bruno Alessandro 2005 Candian Luca 2005 Cappellotto Moulsakda 2005 Carnevale Jacopo 2009 Cavirani Vadim Alessandro 2004 Ceccarelli Ariele Ares 2006 Cesarini Riccardo 2007 Ciccolella Andrea 2005 Conta Marco 2004 Conta Leonardo 2007 D amico Lorenzo 2008 Di Palma Andrea 2007 Elagi Amar 2009 Evangelisti Nicolo 2009 Falco Diego 2009 Falco Tommaso 2006 Frigerio Edoardo 2007 Gede Marley 2006 Godi Filippo 2006 Incontri Federico Luigi 2004 Longhese Stefano 2006 Medri Christian 2004 Meroni Andrea 2009 Nicoli Giacomo 2004 Oliva Federico 2005 Ottini Luca 2009 Panzeri Andrea 2004 Pesce Lapo 2009 Pizzi Simone 2009 Pogliani Mattia 2007 Radaelli Riccardo 2005 Radaelli Matteo 2008 Ricciarelli Alessandro 2005 Sacchi Alberto 2007 Saurgnani Filippo 2005 Sorrentino Matteo 2009 Strippoli Matteo 2009 Terrani Tommaso 2008 Uboldi Mattia 2005 Uboldi Mattia 2004 Vetri Alessandro 2006 Ragazzi Femminile RF Cognome Nome Anno Berselli Diana 2003 Broggi Margherita 2002 Centurione Federica 2003 Milite Giada 2002 Monti Valentina 2002 Piovani Camilla 2002 Postiglione Dea 2002 Ragazzi Maschile RM Cognome Nome Anno Baronio Stefano 2003 Cincinelli Yuri 2003 Cotta Ramusino Tommaso 2003 Della Franca Matteo 2002 Iddir Wafae 2003 Iuorio Marco 2002 Marconi Rodrigo 2002 Pisano Filippo 2003 Rescali Gian Luca 2003 Salgher Lorenzo 2003 Sedita Lorenzo 2003 Soatto Alessandro Bruno 2002 Juniores Maschile JM Cognome Nome Anno Galelli Matteo 1996 Pellegatti Andrea 1997 Seniores Femminile SF Cognome Nome Anno Bonzi Erica 1987 Delfino Carlotta Luvi 1989 Soave Tatiana 1981 Seniores Maschile SM Cognome Nome Anno Ciurleo Alessandro 1990 Seniores 40 Femminile SF40 Cognome Nome Anno Basilico Laura 1972 Mella Paola 1974 Morich Paola 1975 Seniores 45 Femminile SF45 Cognome Nome Anno Arena Concettina 1966 Di Paola Anna 1969 Rella Cesarea 1970 Viola Cristina 1969 Seniores 50 Femminile SF50 Cognome Nome Anno Cuocci Anna Patrizia 1965 Di Miero Manuela 1964 Seniores 55 Femminile SF55 Cognome Nome Anno Reale Maria Francesca 1958 Seniores 35 Maschile SM35 Cognome Nome Anno Ciccarone Giuseppe 1980 Cotugno Fabio 1977 Galassi Davide 1979 Gregorio Dante 1978 Lionetti Nicola 1977 Magliarisi Marco 1977 Massari Fabrizio 1976 Miccoli Vincenzo 1979 Miccoli Silvestro 1977 Miccoli Silvestro 1977 Procacci Simone 1977 Seniores 40 Maschile SM40 Cognome Nome Anno Bassis Michele 1975 Bertoni Cristiano 1973 Bettini Luca 1973 Brollo Jacopo 1971 Cantarutti Sergio Ernesto 1973 Catturini Paolo 1973 Cavallari Marco 1975 Corti Ivan 1971 Fermo Francesco 1972 Gadaleta Giovanni 1973 Galimberti Angelo Francesco 1974 Gigliotti Gabriele 1974 Moro Roberto 1974 Radaelli Marco 1974 Rocca Paolo 1972 Scafuro Gerardo 1972 Seniores 45 Maschile SM45 Cognome Nome Anno Acconcia Antonio 1969 Campagna Sabino 1967

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/POL-NOVATE/MI211 (2015-08-19)
    Open archived version from archive

  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    EM Cognome Nome Anno Balzan Nicolo 2008 Bianchi Alessandro 2008 Busnari Federico 2008 Canale Federico 2008 Casati Lorenzo 2006 Cattabiani Giulio 2007 Cazzaniga Giulio 2007 Di Leo Andrea 2007 Di Marco Luca 2006 Di Sergio Aoxin 2008 Fassina Mattia 2006 Fontana Donatelli Daniele 2005 Manella Riccardo 2009 Martelli Filippo 2005 Maruzzelli Filippo 2008 Maruzzelli Matteo 2008 Panigatti Marko 2006 Pesavento Emanuele 2006 Polonioli Nikolaj 2006 Stabile Lorenzo 2007 Valia Achille Antonio 2005 Ragazzi Femminile RF Cognome Nome Anno Bondavalle Yasmine Ellen 2002 Cervello Francesca 2003 Curro Giada 2003 De Dona Vittoria 2003 De Filippis Veronica 2002 Di Sergio Meera 2003 Formigoni Paulina 2003 Nicolosi Sara 2002 Pirelli Francesca 2003 Polizzi Chiara 2002 Schmid Ludovica 2003 Stoppa Irene 2002 Stroppa Irene 2002 Torchia Alice 2002 Ragazzi Maschile RM Cognome Nome Anno Bertani Daniele 2003 Bonsi Enrico Franco 2002 Cicogna Giovanni 2002 Cipriani Lorenzo 2002 Comitani Davide 2002 Comitani Giacomo 2002 Famiglietti Matteo 2003 Ferri Simone 2003 Fontana Donatelli Enrico 2003 Levi Alessandro 2002 Panigatti Luka 2003 Vescovi Orazio 2002 Allieve AF Cognome Nome Anno Comitani Sofia 1998 Fantino Giulia 1999 Gironi Silvia 1998 Isopi Aline 1998 Pezzali Maria Sofia 1999 Rosada Sofia 1999 Sironi Sofia 1998 Ventura Emma 1998 Allievi AM Cognome Nome Anno Aiolfi Stefano 1998 Biasci Paolo 1998 Coppola Riccardo 1998 Inverardi Alberto 1998 Lancini Daniele 1998 Levi Giacomo 1998 Martelli Federico 1998 Meloni Damiano 1998 Noro Gioele 1999 Podesta Edoardo 1999 Seregni Giovanni 1998 Tornaghi Dario 1998 Zanimacchia Claudio 1999 Zoboli Mattia 1998 Juniores Femminile JF Cognome Nome Anno Fantino Elena 1997 Mistrorigo Candida 1997 Nizzi Grifi Anna 1997 Pagani Giulia 1997 Savio Laura 1996 Zacchi Cossetti Carlotta 1997 Zasa Ingrid Margherita 1996 Juniores Maschile JM Cognome Nome Anno Adelidia Alessio 1996 Arrigoni Valentino 1996 Cristallo Andrea 1996 De Paola Daniele 1997 Mantovani Andrea 1997 Meloni Gioele 1997

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/NUOVA-ATLETICA-ASTRO/MI212 (2015-08-19)
    Open archived version from archive

  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    Spini Benedetta 2001 Spini Vittoria 2001 Cadetti CM Cognome Nome Anno Corti Andrea 2000 Regondi Lorenzo 2000 Sanvito Mattia 2000 Esordienti Femminile EF Cognome Nome Anno Aruci Samanta 2005 Bizzozzero Marta 2008 Camaldo Riva Martina 2007 Ceppi Giulia 2007 Chierichetti Elisa 2005 Elli Sara 2005 Marsiglio Linda 2008 Sancassani Giada 2006 Terraneo Irene 2005 Esordienti Maschile EM Cognome Nome Anno Angileri Giovanni 2005 Bizzozero Pietro 2006 Cagliani Alessandro 2007 Citterio Giorgio 2004 Colombo Guglielmo 2006 Donadio Thomas 2007 Elli Alessandro 2006 Gabani Luca Mario 2007 Greco Alessandro 2008 Marsiglio Lorenzo 2006 Molteni Mattia 2006 Nespoli Stefano 2005 Novati Edoardo 2004 Pichierry Antony 2004 Ratti Nicolo 2005 Sciliberto William 2006 Talamona Tommaso 2006 Tremolada Andrea 2008 Ragazzi Femminile RF Cognome Nome Anno Airoldi Chiara 2003 Baldissarro Vittoria 2002 Borello Sara 2002 Meringolo Alessia 2003 Nespoli Clara 2002 Nicora Aurora 2003 Patti Benedetta 2003 Salvadego Letizia 2003 Spini Giuditta 2003 Ragazzi Maschile RM Cognome Nome Anno Ballabio Matteo 2003 Grimoldi Luca 2002 Mesiano Lorenzo 2002 Allieve AF Cognome Nome Anno Citterio Lucrezia 1999 Citterio Beatrice 1999 Colombo Elisa 1998 Galimberti Alice 1999 Limonta Sara 1999 Nardin Elisa 1999 Vallini Chiara 1999 Allievi AM Cognome Nome Anno Aceti Vladimir 1998 Rocca Giacomo 1999 Juniores Femminile JF Cognome Nome Anno Villa Serena 1997 Juniores Maschile JM Cognome Nome Anno Aceti Alexander 1996 Citterio Tommaso 1996 Mugnosso Riccardo 1997 Vigano Gabriele 1997 Seniores Maschile SM Cognome Nome Anno Moriggi Vittorio 1983 Quadrio Davide 1983 Seniores 35 Femminile SF35 Cognome Nome Anno Barzaghi Sara Valentina 1980 Seniores 45 Femminile SF45 Cognome Nome Anno Furlan Emanuela Elena 1967 Seniores 35 Maschile SM35 Cognome Nome Anno Maggioni Matteo 1976 Nespoli Alberto 1979 Seniores 40 Maschile SM40 Cognome Nome Anno Lo Faro Fabrizio 1975 Seniores 50 Maschile SM50 Cognome Nome Anno Brunati Aldo 1962 Simonelli Alessandro 1964 Seniores 55

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/ATL-VIS-NOVA-GIUSSANO/MI214 (2015-08-19)
    Open archived version from archive

  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    EM Cognome Nome Anno Annibaldi Alex 2006 Auteri Edoardo 2008 Barbotti Federico 2004 Barbotti Jacopo 2006 Bergamaschi Luca 2008 Bertacco Michele 2007 Bicego Simone 2006 Boggiani Luca 2007 Bombelli Gabriele 2005 Capettini Riccardo 2008 Colombo Edoardo 2009 Coriani Lorenzo 2006 Dell acqua Alessandro 2005 Fedeli Giacomo 2005 Gibilaro Simone 2006 Luminari Filippo 2004 Luzardi Lorenzo 2004 Odorisio Valerio 2004 Scappini Marco 2004 Talerico Leonardo 2004 Visentin Mattia 2006 Ragazzi Femminile RF Cognome Nome Anno Bicego Aurora 2003 Cozzi Francesca 2003 Perruna Aurora 2002 Pizzi Michelle 2002 Rovellini Elisa 2002 Siino Erika 2002 Ragazzi Maschile RM Cognome Nome Anno Boggiani Edoardo 2003 De Pasquale Alessio Corrado 2002 Dell acqua Daniele 2002 Fedeli Francesco 2002 Frisone Alessandro 2002 Gibilaro Lorenzo 2002 Lisciandro Gabriele 2003 Marcati Stefano 2002 Meda Carlo Alessandro 2003 Messina Leonardo 2002 Mocchetti Matteo 2002 Nebuloni Eugenio Maria 2003 Poretti Matteo 2002 Rotondi Luca 2002 Allieve AF Cognome Nome Anno Anghelus Ecaterina 1999 Colombo Aurora Anna 1999 Gazzola Alice 1999 Invernizzi Sara 1999 Nebuloni Ida Gaia 1998 Oldani Aurora 1999 Re Alessia 1998 Rondanini Elena 1999 Allievi AM Cognome Nome Anno Castagno Riccardo 1998 Ferro Andrea 1999 Garotta Matteo 1998 Paulicelli Christian 1999 Provenzano Gabriele 1998 Juniores Femminile JF Cognome Nome Anno Crespi Alessandra 1997 De Blasio Ilaria 1997 Di Natale Alessia 1996 Spada Carlotta 1996 Juniores Maschile JM Cognome Nome Anno Buganza Nicolo 1997 Dolcini Luca Hau 1997 Fatmi Yassine 1997 Gattolin Bruno 1996 Lirici Matteo 1996 Novarina Alessio 1996 Peloso Matteo 1996 Renda Matteo 1997 Stevenazzi Lorenzo 1996 Zanichelli Simone 1997 Promesse Femminile PF Cognome Nome Anno Baroni Sabrina 1993 Promesse Maschile PM Cognome Nome Anno Lavazza Matteo 1993 Nerci Andrea 1994 Samba Mah 1994 Serratore Lorenzo 1994 Spada Cristian 1993 Seniores Maschile SM Cognome Nome Anno Baranzelli Davide 1985 Dos Santos Gomes Mario Italo 1991 Lirici Lorenzo 1991 Parotti Marco 1987 Roveda Matteo 1988 Ruggeri Jacopo 1989 Seniores 35 Femminile SF35 Cognome Nome Anno Dellavedova Sara 1976 Iaccarino Simona Anika 1980 Seniores 45 Femminile SF45 Cognome Nome Anno Borsani Paola 1967 Frizzarin Daniela 1966 Lavazza Miriam 1967 Seniores 50 Femminile SF50 Cognome Nome Anno Airoldi Monica 1964 Cozzi Eliana 1962 Martinelli Barbara 1965 Pizzocolo Laura 1964 Seniores 55 Femminile SF55 Cognome Nome Anno Bossi Donata 1960 Goisis Laura 1956 Seniores 35 Maschile SM35 Cognome Nome Anno Gravili Giovanni 1977 Marinoni Andrea 1978 Pasqual Stefano 1977 Perno Alessandro 1980 Rotondaro Christian 1978 Seniores 40 Maschile SM40 Cognome Nome Anno Bussoli Gabriele 1973 Seniores 45 Maschile SM45 Cognome Nome Anno Chiodini Adelio 1967 Gasperoni Ferdinando 1969 Lange Andrea Clemente 1967 Nerci Alessandro 1966 Palazzini Marco 1969 Salmoiraghi Paolo 1967 Seniores 50 Maschile SM50 Cognome Nome Anno Ciovati Adriano 1963 Dell acqua Massimo 1962 Lavazza Marco Giovanni 1965 Lirici Marco 1961 Raimondi Paolo 1965 Renda Marco 1962 Seniores 55 Maschile SM55 Cognome Nome Anno Balleello Daniele 1960 Colombo Claudio 1958 Franchini Maurizio 1958 Papa Emiliano 1960 Seniores 60 Maschile SM60 Cognome Nome Anno Montagna Daniele 1953 Paganini Mario 1955 Prandoni Orazio 1953 Seniores 65 Maschile SM65 Cognome Nome Anno Venerucci

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/U-S-S-VITTORE-O-1906/MI215 (2015-08-19)
    Open archived version from archive

  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    Yasmine 2002 Castiglione Marina 2002 Galli Valeria 2003 Gialdini Anna 2002 Gibelli Camilla 2003 Maiocchi Iulia 2003 Oldani Delfina 2002 Passamonti Alba 2003 Russo Carolay Kimberly 2002 Samarati Giorgia 2003 Specchia Mara 2002 Viteritti Giulia 2003 Ragazzi Maschile RM Cognome Nome Anno Andreolli Alessandro 2002 Bonoldi Carlo 2002 D abrosca Giovanni 2003 Montagnese Riccardo 2002 Ortolo Lorenzo 2003 Tosi Francesco 2002 Allieve AF Cognome Nome Anno Beverina Matilde 1999 Bizzozero Sara 1998 Borghetto Gaia 1998 Cani Emanuela 1999 Carducci Alessia 1999 Chavez Iris 1998 Corsini Maria Andrea 1998 Dariol Eva 1998 Ecrabe Nicole 1999 Ferranti Irene 1999 Fiordelmondo Giorgia 1999 Foa Elena 1999 Lanzi Cecilia 1998 Majori Micol 1998 Martina Chiara 1998 Martino Cristina 1999 Masetti Laura 1998 Mondazzi Elena 1998 Persico Mollica Letizia 1998 Prina Beatrice 1998 Puglisi Alisia 1999 Puzzi Elena 1998 Ramella Giulia 1999 Restucci Silvia 1998 Riccardi Bianca 1999 Robotti Sofia 1999 Romani Francesca 1998 Romano Noemi 1999 Strina Cristina 1999 Tantalo Martina 1998 Tarchi Sofia 1999 Trocchia Sara 1998 Allievi AM Cognome Nome Anno Acquaviva Nicolo 1999 Alongi Michele 1999 Augello Vitosimone 1999 Bellotti Alejandro 1999 Bozzi Federico 1998 Brusciano Massimiliano 1999 Carlini Alessandro 1998 Carpagnano Alessandro 1999 Colombo Simone 1999 De Gradi Samuele 1999 Fabris Giorgio 1998 Fossati Oscar 1999 Girelli Simone 1999 Grignani Matteo 1998 Orellana Lopez Ronald Alexander 1998 Pillon Francesco 1998 Sala Massimiliano 1998 Sapuppo Fabio 1999 Sliepcevich Davide 1999 Tripolisi Michele 1999 Varotto Martino 1999 Zanaboni Alessandro 1998 Juniores Femminile JF Cognome Nome Anno Azuokwu Princess 1996 Bettega Anca Adina 1996 Cadetto Eleonora 1996 Colucci Federica 1997 Cortesi Maria Teresa 1996 Esposito Greta 1997 Ferrero Sonia 1997 Fiorendi Marta 1996 Gandolfi Matilde 1997 Gioco Martina 1996 Gotra Laura 1997 Magnaghi Rachele 1997 Merati Giulia 1996 Moretti Serena 1996 Mosso Pinto Jessica 1996 Nardoni Alessia 1996 Piotto Alessia 1996 Vassallo Eleonora 1997 Juniores Maschile JM Cognome Nome Anno Barbieri Fabio 1996 Bellocchio Gian Marco 1996 Belloni Matteo 1997 Bellotti Cesare 1997 Broggian Filippo 1997 Carbone Matteo 1996 Corti Luca 1996 Crespiatico Mirko 1997 De Cristofaro Francesco 1996 Farahat Sohaib 1997 Fontana Riccardo 1997 Fossati Francesco 1997 Gatta Andrea 1996 Hounain Mohammed 1997 Lonardo Francesco 1996 Malvestiti Marco 1997 Monachino Mattia 1996 Pesenti Luca 1997 Petrera Federico 1996 Raso Andrea 1997 Ripamonti Gianluca 1996 Romano Davide 1997 Rubin Luca 1997 Sangalli Riccardo 1996 Scartabellati Davide 1996 Schembri Simone 1996 Signorini Davide 1996 Tonetti Davide 1996 Uppiah Keshan 1996 Zanella Marco 1997 Promesse Femminile PF Cognome Nome Anno Ballerini Claudia 1994 Bianchi Jessica 1994 Burattin Ilaria 1994 Cortesi Beatrice 1995 Fugazza Sara 1993 Grossi Francesca 1993 La Tella Silvia 1995 Paglione Valeria 1993 Ragazzi Giulia 1995 Robuschi Gloria 1993 Roncoroni Martina Michela 1995 Sacco Isabella 1993 Sfirro Celeste 1993 Zanella Erica 1995 Promesse Maschile PM Cognome Nome Anno Accetta Edoardo 1994 Bagnolo Umberto 1994 Bellanza Mikhael 1995 Bellinetto Giacomo 1993 Benati Romolo 1995 Comizzoli Alberto 1995 Contini Stefano 1994 Coriani Riccardo 1995 Costantino Andrea 1993 Crespi Michele 1995 Dell acqua Luca 1995 Felotti Andrea 1995 Fenocchi Roberto 1994 Ferrazzani Manuel 1995 Giordano Marco

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/N-ATL-FANFULLA-LODIGIANA/MI218 (2015-08-19)
    Open archived version from archive

  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    Croce Lavinia Mirella 2007 Cuomo Maria Silvia 2007 Dicorato Emma 2004 Gavioli Giulia 2006 Lorenzo Alice 2007 Narracci Monica 2005 Pesce Ludovica 2004 Quinto Anastasia 2004 Rimbotti Albiera 2005 Ruggeri Tosca 2004 Russo Angelica 2004 Tessitore Marta 2005 Esordienti Maschile EM Cognome Nome Anno Bernabei Leonardo 2004 Berni Leonardo 2007 Bonfa Davide 2006 Canonaco Thomas 2008 Casillo Andrea 2004 Cristofori Tommaso 2004 Cumia Filippo 2004 Cuomo Piero 2007 De Luca Federico 2008 Druon Lucas 2004 Fiorillo Lorenzo 2006 Galafassi Federico 2004 Galafassi Filippo 2006 Hallami Leon Karim 2009 Lombardo Federico 2004 Lombardo Alessandro 2006 Macca Gabriele 2005 Morini Niccolo 2006 Piesco Luca 2008 Ponziani Neri Luigi 2006 Rampoldi Mirko 2004 Ragazzi Femminile RF Cognome Nome Anno Acquaviva Marika 2003 Biasi Chiara 2002 Bibolotti Aurora 2003 Bonassi Amanda 2002 Bresciani Chiara 2003 Busti Chiara 2002 Carchedi Francesca Sofia 2003 Cerasi Clara 2002 De Luca Costanza 2002 Galli Silvia 2002 Gebhard Natalie Elda Antonia 2002 Invernizzi Giulia 2003 Lanucara Asia 2002 Nava Greta 2002 Pesce Giulia 2002 Riboldi Bianca 2003 Rimbotti Olimpia 2003 Rizzo Martina 2002 Rothenberger Petra 2003 Valenti Gelete Marcella 2002 Wijesekara Hettiarachchig Rehana Stephnie 2002 Ragazzi Maschile RM Cognome Nome Anno Boetti Enrico 2003 Cavalli Francesco 2002 Contarini Bartolomeo 2002 Cumia Lorenzo 2002 Donato Andrea 2003 Ferrante Raffaele 2003 Filippi Mazzola Marco Maria 2003 Galli Niccolo 2003 Melia Arturo 2003 Milazzo Fabio Paolo 2002 Nuti Lorenzo 2002 Rizeq Nicolo Alessandro 2003 Santoro Francesco Maria 2003 Villani Giacomo 2002 Zoppi Federico 2002 Allieve AF Cognome Nome Anno Aquilino Francesca 1999 Bagnoli Valentina 1999 Bambara Nogbo Marie Ephrem 1999 Barbieri Arianna 1999 Barrionuevo Espinoza Odalys Maciel 1998 Benveniste Rosa 1999 Bobbio Alessandra 1999 Boni Rebecca 1999 Borgosano Sofia 1998 Bruscagin Sara 1998 Cairone Helena 1998 Calfi Martina 1999 Cardinale Silvia 1999 Cigersa Rosa 1999 Colciaghi Ilaria Marzia 1999 Conti Simona 1999 Cortelezzi Francesca 1999 Di Benedetto Chiara 1998 Donadei Greta 1998 Facchinetti Francesca 1998 Ferrero Francesca 1998 Fiorillo Martina 1999 Ghirardi Giulia Cristina 1999 Giaj Levra Camilla 1999 Goffi Michela 1998 Gritti Lucrezia 1998 Ingaldi Arianna 1999 Lamacchia Mirella 1999 Lamacchia Marta 1999 Lantieri De Pratico Giulia 1999 Lavetti Chiara 1999 Maio Federica Angelica 1998 Mariani Matilde 1998 Mauro Federica 1998 Micheletti Chiara 1999 Minotti Gaia 1998 Nicolini Maria 1998 Pisoni Marta 1999 Pujia Giuseppina Maria 1998 Ricci Cecilia 1999 Rossi Arianna 1999 Sambati Aurora 1998 Scorti Martina 1998 Sella Camilla 1999 Sonzogni Elisa 1999 Tonoli Elisa 1998 Vailati Asia 1998 Vercellone Miriam 1998 Villa Deborah 1999 Yoada Habibou 1998 Allievi AM Cognome Nome Anno Di Giacinto Francesco 1998 Guerinoni Riccardo 1998 Milan Edoardo 1999 Turato Gian Carlo 1999 Juniores Femminile JF Cognome Nome Anno Amodio Banchialem 1996 Andreis Eleonora 1996 Barcella Lidia 1997 Bosco Simona 1997 Calvi Lucrezia 1997 Camporese Giulia 1996 Cecchi Carola 1997 Cereda Camilla 1997 Ciccarelli Anna 1997 Colonetti Alice 1996 De Bernardis Elena 1996 De Capitani Wanda 1996 Fabbretti Elisa 1996 Freddi Anna 1996 Lucini Giorgia 1997 Madam Danielle Frederique 1997 Monfardini Erica 1996 Peroni Federica 1996 Robustelli Della Cuna Emma 1996 Rossi Greta 1996 Scarduelli

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/BRACCO-ATLETICA/MI221 (2015-08-19)
    Open archived version from archive



  •