web-archive-it.com » IT » F » FIDAL.IT

Total: 1952

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    Danesini Luca 1981 Esposti Fabio 1982 Fadel Vincenzo 1983 Galli Filippo 1992 Germano Salvatore 1983 Giovinetti Alessandro 1990 Invernizzi Luca 1983 Laurora Roberto 1983 Losio Gianluca 1986 Magrotti Gabriele 1981 Mazzocchi Edoardo 1990 Melzi Riccardo 1984 Montera Daniele 1985 Musotto Dario 1984 Mutti Emanuele 1989 Nocentini Gianni 1989 Orecchia Pietro 1985 Ranzini Mauro 1985 Santucci De Magistris Giorgio 1985 Setti Riccardo 1985 Spedicato Silvio 1982 Seniores 35 Femminile SF35 Cognome Nome Anno Baruffolo Irene 1980 Leone Francesca Raffaella 1980 Malfiori Ilaria 1980 Marongiu Giacinta Cinzia 1976 Riba Ilaria 1976 Seniores 40 Femminile SF40 Cognome Nome Anno Cevini Gaia 1975 Contiero Roberta 1974 Della Rocca Marta 1973 Ferrari Sabrina 1973 Ferrari Fiorella 1971 Rampollo Clara 1972 Tanda Roberta 1973 Seniores 45 Femminile SF45 Cognome Nome Anno Carofiglio Sabrina 1967 Lanciano Giovanna 1967 Manzi Caterina 1968 Moncalero Raffaella Giovanna 1968 Palo Alessandra 1966 Pizzi Paola 1968 Seniores 50 Femminile SF50 Cognome Nome Anno Gualea Maria Rita 1964 Seniores 35 Maschile SM35 Cognome Nome Anno Bollati Massimo 1978 Cappellini Paolo 1976 Capristo Natalino 1977 Carvani Minetti Alessandro 1978 Cinalli Davide 1977 Compagnoni Massimo 1980 De Mottoni Tommaso 1978 Ferrato Davide 1977 Fornasati Matteo 1976 Gilardoni Stefano 1976 Lugarini Luca 1978 Pagani Gabriele 1980 Rossi Matteo 1977 Ruggirello Giuseppe 1979 Ruzza Andrea 1978 Savona Giuseppe 1978 Spedicato Danilo 1980 Valesi Federico 1978 Viscuso Dario 1979 Seniores 40 Maschile SM40 Cognome Nome Anno Barbaini Mauro Giuseppe 1973 Bresolin Stefano 1972 Carpino Luca 1974 Contessi Luca 1975 Contis Stefano 1974 Gambarana Massimo 1974 Giraldi Stefano 1971 Guarneri Alberto 1974 Legnante Guido 1971 Lucchini Francesco 1971 Marinoni Stefano 1973 Mascherpa Paolo 1975 Mascolo Herbert 1974 Montani Luca 1971 Percivaldi Mirco 1973 Petrini Marco 1975 Pifarotti Giovanni 1971 Rovida Stefano 1971 Tulli Emanuele 1975 Vettemberge Gianluigi 1975 Zanetti Renzo 1972 Seniores 45 Maschile SM45 Cognome Nome Anno Bertini

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/RASCHIANI-TRIATHLON-PAVESE/PV725 (2015-08-19)
    Open archived version from archive


  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    Formazione Modulistica Norme Tecniche In evidenza Attività Norme e regolamenti Attività Classifiche Calendario e risultati Statistiche MERA ATHLETIC CLUB Indirizzo VIA MERA 16 23020 Prata Camportaccio SO Sito web http www merathletic org Presidente Gino VALENTINI N atleti 6 Atleti uomini 3 Atleti donne 3 Regione Lombardia Provincia Sondrio Email SO027 fidal it Telefono 0343 34787 Giovanili Assoluti Master Storico Esordienti Femminile EF Cognome Nome Anno Dell acqua Caterina 2005 Esordienti Maschile EM Cognome Nome Anno Del Fante Matteo 2004 Scaramella Fabio 2005 Valentini Gabriele 2005 Seniores Femminile SF Cognome Nome Anno Balatti Francesca 1984 Nonini Sara 1987 Seniores 35 Femminile SF35 Cognome Nome Anno Ruffoni Sara 1980 Seniores 40 Femminile SF40 Cognome Nome Anno Pighetti Mariarosa 1975 Seniores 45 Femminile SF45 Cognome Nome Anno Lucchinetti Paola 1967 Seniores 45 Maschile SM45 Cognome Nome Anno Curtoni Gianni 1968 Lisignoli Franco 1967 Martocchi Dario 1969 Micheli Carlo 1970 Seniores 50 Maschile SM50 Cognome Nome Anno Del Giorgio Danilo 1964 Palomba Gabriele 1963 Seniores 65 Maschile SM65 Cognome Nome Anno Guanella Emilio 1948 Anno gestione Denominazione Presidente 2015 MERA ATHLETIC CLUB Gino VALENTINI 2014 MERA ATHLETIC CLUB Gino VALENTINI 2013 MERA ATHLETIC CLUB Gino VALENTINI 2012 MERA ATHLETIC CLUB Gino VALENTINI 2011

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/MERA-ATHLETIC-CLUB/SO027 (2015-08-19)
    Open archived version from archive

  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    2002 Ragazzi Maschile RM Cognome Nome Anno Curioni Davide 2003 Gobbi Filippo 2003 Paragoni Davide 2002 Piazza Giordano 2003 Zugnoni Giovanni 2002 Allievi AM Cognome Nome Anno Barri Michele 1999 Geronimi Francesco 1999 Molatore Daniele 1999 Valenti Lorenzo 1999 Juniores Femminile JF Cognome Nome Anno Barri Ilaria 1996 Sonini Alessia 1997 Juniores Maschile JM Cognome Nome Anno Giglio Mattia 1997 Promesse Femminile PF Cognome Nome Anno Barri Martina 1995 Volpi Elisa 1994 Promesse Maschile PM Cognome Nome Anno Buzzella Matteo 1995 Canclini Fabio 1995 Seniores Femminile SF Cognome Nome Anno Fascendini Paola 1981 Seniores Maschile SM Cognome Nome Anno Alietti Saul 1989 Barilani Carlo 1991 Bonardi Manuel 1987 Briz Andrea 1987 Curti Lorenzo 1988 Fascendini Gabriele 1983 Leoni Stefano 1986 Mancassola Federico 1989 Mangano Vittorio 1983 Strepparava Niccolo 1992 Seniores 35 Femminile SF35 Cognome Nome Anno De Santis Laura 1976 Dell andrino Debora 1976 Garofalo Maria Luisa 1980 Panfili Angelica 1980 Seniores 40 Femminile SF40 Cognome Nome Anno Acquistapace Monia 1971 Acquistapace Michela 1974 Barona Loredana 1973 Barona Patrizia 1971 Bonini Simona 1975 Combi Lorenza 1975 Geninazza Romina 1971 Seniores 55 Femminile SF55 Cognome Nome Anno Testini Marina 1960 Seniores 35 Maschile SM35 Cognome Nome Anno Barona Alberto 1976 Benedetti Enrico 1979 Calcinati Andrea 1980 Gossi Davide 1976 Penone Michele 1976 Seniores 40 Maschile SM40 Cognome Nome Anno Bertarini Andrea 1971 Buzzella Mario 1975 Buzzetti Giuseppe 1971 Consonni Giuseppe 1973 Esposto Leonardo 1973 Frate Massimo 1972 Gerna Ivan 1971 Meme Nicola 1975 Mottolini Diego 1971 Porcu Gionata 1975 Ronconi Christian 1972 Tremari Claudio 1975 Zugnoni Graziano 1974 Seniores 45 Maschile SM45 Cognome Nome Anno Bettina Alessandro 1968 Del Fante Luigi 1968 Giambelli Gianluca 1966 Giovio Claudio 1966 Guidi Andrea 1966 Lanfranconi Walter 1968 Mancassola Carlo 1968 Mandelli Ferdinando 1966 Manzi Carlo 1970 Nicolini Davide 1970 Paniga Oscar 1969 Paragoni Ivano

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/G-P-SANTI-NUOVA-OLONIO/SO111 (2015-08-19)
    Open archived version from archive

  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    D M MELAVI PONTE VALTELLINA Indirizzo VIA EUROPA 17 23026 Ponte In Valtellina SO Sito web http www admponte it Presidente Bruno GIANATTI N atleti 11 Atleti uomini 11 Atleti donne 0 Regione Lombardia Provincia Sondrio Email SO112 fidal it Telefono 0342 482696 Assoluti Master Storico Juniores Maschile JM Cognome Nome Anno Simonini Marco 1996 Promesse Maschile PM Cognome Nome Anno Cappelletti Federico 1995 Gianatti Giorgio 1995 Guarnori Manuel 1993 Sanna Emanuele 1995 Seniores Maschile SM Cognome Nome Anno Canali Damiano 1987 Castellani Gregory 1992 Gosatti Luca 1984 Maranta Maurizio 1991 Mazzoleni Ferracini Andrea 1981 Mazzuchelli Federico 1992 Seniores 35 Maschile SM35 Cognome Nome Anno Sanna Luca 1979 Seniores 45 Maschile SM45 Cognome Nome Anno Del Maffeo Gianluca 1970 Seniores 50 Maschile SM50 Cognome Nome Anno Mazza Davide 1965 Seniores 55 Maschile SM55 Cognome Nome Anno De Campo Alberto 1958 Verona Aurelio 1957 Anno gestione Denominazione Presidente 2015 A D M MELAVI PONTE VALTELLINA Bruno GIANATTI 2014 A D M MELAVI PONTE VALTELLINA Bruno GIANATTI 2013 A D M MELAVI PONTE VALTELLINA Bruno GIANATTI 2012 A D M MELAVI PONTE VALTELLINA Bruno GIANATTI 2011 A D M MELAVI PONTE VALTELLINA Bruno GIANATTI 2010 A D M MELAVI PONTE VALTELLINA Bruno

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/A-D-M-MELAVI-PONTE-VALTELLINA/SO112 (2015-08-19)
    Open archived version from archive

  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    Blasi Lucas 2007 Fumelli Raoul 2005 Giovannoni Andrea 2007 Gobbi Luca 2007 Guida Massimiliano 2005 Gusmeroli Daniele 2008 Lepera Simone 2009 Manenti Mattia 2008 Nesa Federico 2006 Passerini Francesco 2009 Passerini Andrea 2005 Quaini Alessio 2005 Quaini Matteo 2009 Ronconi Giovanni 2007 Rossini Giuseppe 2008 Senis Mattia 2007 Senis Luca 2008 Speziale Tommaso 2006 Speziale Simone 2006 Speziale Giovanni 2004 Tondini Carlo 2004 Zamboni Alessio 2007 Ragazzi Femminile RF Cognome Nome Anno Colombi Vittoria 2002 Lepera Marta 2002 Luchina Sofia 2002 Passerini Barbara 2003 Ragazzi Maschile RM Cognome Nome Anno Casanova Joel 2002 De Meo Francesco 2002 Del Barba Davide 2003 Frate Riccardo 2003 Giovannoni Daniele 2002 Piganzoli Davide 2002 Ruffoni Fabio 2002 Tarchini Mattia 2003 Allieve AF Cognome Nome Anno Abate Anna 1998 Bulanti Stefania 1998 Ronconi Maria 1999 Allievi AM Cognome Nome Anno Acquistapace Diego 1998 Bulanti Michele 1998 Crimella Mattia 1998 Martinelli Stefano 1998 Maspero Francesco 1999 Speziale Matteo 1999 Tarchini Simone 1999 Juniores Femminile JF Cognome Nome Anno Abate Ilaria 1997 Ciappini Roberta 1996 Tarchini Valentina 1997 Juniores Maschile JM Cognome Nome Anno Crimella Paolo 1997 Promesse Femminile PF Cognome Nome Anno Lizzoli Arianna 1995 Ruffoni Alessia 1995 Promesse Maschile PM Cognome Nome Anno Abate Stefano 1995 Bulanti Fabio 1994 Gusmeroli Marco 1993 Poletti Giacomo 1995 Speziale Davide 1995 Seniores Femminile SF Cognome Nome Anno Bertolini Ramona 1989 Mevio Elisa 1982 Seniores Maschile SM Cognome Nome Anno Acquistapace Marco 1986 Acquistapace Michele 1988 Bongio Marco 1990 Caneva Leonardo 1986 Castello Alessandro 1983 Ciabarri Michele 1983 Franzi Matteo 1989 Leoni Marco 1990 Martinelli Giordano 1981 Molta Corrado 1985 Piganzoli Cristian 1990 Ronconi Matteo 1990 Rossi Davide 1982 Tacchini Giovanni 1984 Seniores 35 Femminile SF35 Cognome Nome Anno Asparini Sara 1980 Ciullo Serena 1978 Gusmeroli Mariella 1980 Seniores 40 Femminile SF40 Cognome Nome Anno Brambati Claudia 1974 Schiantarelli Alessandra 1971 Speziale Cristina 1975 Tognolini Sara 1975 Tondini Rachele 1971 Seniores 45 Femminile SF45 Cognome Nome Anno Cornaggia Ilaria 1969 Ricciardini Claudia 1969 Ripamonti Elena Piera 1969 Zugnoni Cinzia 1970 Seniores 50 Femminile SF50 Cognome Nome Anno Bacchiega Monica 1965 Cornaggia Angela 1961 Trotti Michela 1965 Seniores 55 Femminile SF55 Cognome Nome Anno Gusmeroli Campini Elide 1956 Peyronel Marina 1958 Seniores 35 Maschile SM35 Cognome Nome Anno Arduini Giovanni 1977 Damiani Massimiliano 1977 De Maria Fabio 1979 Frate Nicola 1976 Fumelli Moreno 1980 Gusmeroli Stefano 1978 Mazzoni Marco 1976 Minatta Flavio 1977 Passerini Gianluigi 1977 Pizzatti Christian 1976 Rovedatti Guido 1980 Ruffoni Giampaolo 1979 Sansi Stefano 1980 Zappala Alex 1977 Seniores 40 Maschile SM40 Cognome Nome Anno Bondioni Marco 1974 Bongio Sergio 1974 Bongio Fabio 1972 Fiorelli Matteo 1972 Fumelli Roberto 1974 Gianoncelli Enrico 1974 Giovannoni Simone 1972 Gobbi Roberto 1973 Gusmeroli Egidio 1974 Manenti Mauro 1972 Piasini Enrico 1975 Salinetti Michele 1972 Senis Lucio 1972 Soldani Andrea 1971 Spini Guido 1975 Seniores 45 Maschile SM45 Cognome Nome Anno Angelini Sergio 1968 Arduini Paolo 1969 Bassi Massimo 1970 Del Barba Stefano 1970 Di Blasi Manfred 1969 Frate Fabrizio 1967 Galmozzi Marco 1970 Lepera Giuseppe 1969 Luchina Giuliano 1970 Nava

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/G-S-C-S-I-MORBEGNO/SO114 (2015-08-19)
    Open archived version from archive

  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    2004 Graneroli Amelia 2008 Osmetti Alessandra 2008 Osmetti Maura Andrea 2007 Pedrini Della Bosca Giorgia 2004 Esordienti Maschile EM Cognome Nome Anno Alberti Matteo 2007 Capone Filippo 2008 Castaldelli Marco 2007 Cristani Jacopo 2004 Gianoli Matteo 2005 Graneroli Matteo 2005 Poletti Danilo 2007 Pozzi Sebastiano 2006 Pozzi Alfredo 2008 Ragazzi Femminile RF Cognome Nome Anno Besseghini Letizia 2003 Capitani Martina 2003 Castaldelli Miriam 2002 Cecini Claudia 2003 Cecini Greta 2002 Cusini Elisa 2003 Giacomelli Anna 2002 Lucca Mathilda 2002 Osmetti Chiara 2003 Prevostini Marianna 2002 Ricetti Cecilia 2003 Ricetti Angelica 2002 Ricetti Camilla 2002 Sala Marcella 2002 Valmadre Marta 2002 Ragazzi Maschile RM Cognome Nome Anno Biffi Alberto 2003 Cusini Filippo 2003 Menini Gabriele 2002 Allieve AF Cognome Nome Anno Besseghini Beatrice 1998 Biffi Marta 1998 Casolini Anna 1998 Cecini Benedetta 1999 Cristani Francesca 1999 Giacomelli Giulia 1998 Lupo Lorena 1998 Majori Francesca 1999 Allievi AM Cognome Nome Anno Bertolina Patrik 1998 Besseghini Jacopo 1998 Greco Matteo 1998 Muscetti Marcello 1999 Prandi Andrea 1998 Juniores Femminile JF Cognome Nome Anno Compagnoni Giulia 1996 Ghilotti Giulia 1997 Juniores Maschile JM Cognome Nome Anno Cristani Luigi 1997 Greco Andrea 1996 Muscetti Tomas 1996 Promesse Femminile PF Cognome Nome Anno Mastota Natalia 1995 Pozzi Sara 1993 Seniores Femminile SF Cognome Nome Anno Compagnoni Elisa 1990 Desco Elisa 1982 Martinelli Claudia 1985 Oliveros Lara Sarahi 1982 Seniores Maschile SM Cognome Nome Anno Compagnoni Giorgio 1984 Tibaldi Christian 1983 Tognoli Jacopo 1991 Seniores 35 Femminile SF35 Cognome Nome Anno Compagnoni Maria Luisa 1976 Dei Cas Silvia 1977 Valgoi Alessandra 1977 Seniores 45 Femminile SF45 Cognome Nome Anno Partesana Cristina 1968 Vitalini Morena 1967 Seniores 35 Maschile SM35 Cognome Nome Anno Ballis Patrik 1980 Bedogne Bruno 1977 Casolini Fabio 1978 Giacomelli Ivan 1980 Gianoli Thomas 1980 Seniores 40 Maschile SM40 Cognome Nome Anno Zanaboni Luigi 1975

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/ATL-ALTA-VALTELLINA/SO115 (2015-08-19)
    Open archived version from archive

  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    Nome Anno Del Curto Serena 2002 Del Re Pamela 2003 Faldarini Michela 2002 Lazzarelli Serena 2003 Masolini Milena 2003 Pasini Irene 2003 Pilatti Maddalena 2002 Ragazzi Maschile RM Cognome Nome Anno Biavaschi Gabriele 2002 Fumagalli Nicola 2002 Gini Davide 2002 Mazzina Gabriele Anacleto 2003 Mozzi Roberto 2003 Orsenigo Vittorio 2003 Paggi Gianluca 2003 Pighetti Emmanuele 2002 Sciuchetti Stefano 2002 Succetti Samuele 2002 Triulzi Matteo 2002 Allieve AF Cognome Nome Anno Ambrosini Elena 1998 Del Grosso Gaia 1999 Fascendini Eleonora 1998 Oregioni Letizia 1999 Triulzi Veronica 1998 Zuccoli Elisabetta 1999 Allievi AM Cognome Nome Anno Bardea Federico 1998 Colleoni Alessio 1999 Martelletti Pietro 1998 Masolini Matteo 1999 Molteni Luca 1999 Rossi Giovanni 1999 Sciuchetti Daniele 1998 Juniores Femminile JF Cognome Nome Anno Gini Alessia 1996 Juniores Maschile JM Cognome Nome Anno Geronimi Giacomo 1996 Sciuchetti Raffaele 1996 Promesse Maschile PM Cognome Nome Anno Dona Mirko 1993 Triulzi Massimo 1993 Seniores Femminile SF Cognome Nome Anno Del Curto Camilla 1984 Del Grosso Fabiana 1986 Martelletti Sandra Lara 1985 Sciaini Jessica 1987 Seniores Maschile SM Cognome Nome Anno Ciabarri Stefano 1987 Guanella Davide 1982 Guanella Giampaolo 1984 Panatti Erik 1987 Tirinzoni Dario 1987 Seniores 35 Femminile SF35 Cognome Nome Anno Geronimi Lucia 1980 Martelletti Patrizia 1976 Naughton Sarah 1978 Seniores 40 Femminile SF40 Cognome Nome Anno Muletta Alessia 1971 Proserpio Laura 1973 Zuzu Mioara 1971 Seniores 45 Femminile SF45 Cognome Nome Anno De Agostini Sonia 1967 Martinucci Ivonne 1968 Seniores 65 Femminile SF65 Cognome Nome Anno Rogantini Zita 1950 Seniores 35 Maschile SM35 Cognome Nome Anno Bianchi Marco 1976 Brombal Denis 1977 Del Grosso Andrea 1977 Fagetti Jamako 1976 Pighetti Giacomo 1980 Tognoni Giovanni 1976 Seniores 40 Maschile SM40 Cognome Nome Anno Barbaro Alessandro 1972 Caccamo Fabio 1974 Del Bondio Franco 1971 Grassi Andrea 1974 Guidi Devis 1975 Gusmeroli Michele 1975 Lerda Riccardo

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/G-P-VALCHIAVENNA/SO219 (2015-08-19)
    Open archived version from archive

  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    2004 Padoan Loris 2007 Piatto Luca 2005 Polato Luca 2005 Polichetti Pietro 2007 Reali Andrea 2005 Rizzi Matteo 2007 Rossetto Niccolo 2005 Rubiero Luca 2006 Saggioro Lorenzo 2007 Santato Giacomo 2007 Sapiente Nozzolillo Oy Oeun 2005 Spoladore Luca 2004 Stocco Michele 2007 Stoppa Giacomo 2007 Tenan Nicolo 2004 Tiribello Mattia 2005 Tomaini Luca 2005 Visentin Amedeo 2008 Vitali Gioele Diego 2005 Zambello Marco 2004 Zulato Alex 2007 Ragazzi Femminile RF Cognome Nome Anno Biondi Francesca 2003 Biscaro Angela 2003 Calabrese Sara 2002 Campusano Maria Lorena 2002 Lamacchia Anna Jennifer 2002 Munaro Greta 2002 Polichetti Emma 2002 Tovo Alessandra 2003 Zaghi Irene 2002 Ragazzi Maschile RM Cognome Nome Anno Altafin Pietro 2003 Balotta Filippo 2003 El Amir Niadir 2002 Florindo Nicola 2002 Frighetto Lorenzo 2003 Lazzarin Marco 2002 Lodo Giorgio 2002 Oanta Vasile 2002 Quadretti Stefano 2003 Rizzi Elia 2002 Spoladore Emilio 2002 Tasso Edoardo 2002 Tenan Gianluca 2003 Allieve AF Cognome Nome Anno Caniato Giorgia 1999 Chiavilli Anna 1999 Contiero Lucrezia 1998 Dahlan Fatima Zahera 1999 Desiati Sara 1999 Gallo Anna 1999 Lembo Melania 1998 Meneghetti Laura 1999 Neodo Beatrice 1998 Oliva Ilaria 1999 Romanin Vittoria 1999 Tenan Silvia 1998 Tenan Sara 1998 Vizitiu Zinaida 1999 Zerba Caterina 1998 Allievi AM Cognome Nome Anno Contato Sebastiano 1999 Merlin Marcello 1999 Tinazzo Michele 1998 Juniores Femminile JF Cognome Nome Anno Buquicchio Antonella 1997 Colombo Claudia 1996 Florindo Elena 1997 Frazzarin Greta 1997 Greggio Elisabetta 1996 Pagliarin Francesca 1997 Rosso Benedetta 1997 Vettore Clarissa 1997 Zainaghi Emma 1997 Juniores Maschile JM Cognome Nome Anno Borsetto Francesco 1996 Cominato Carlo 1997 El Amir Anas 1996 Giuliotti Francesco 1996 Irimca Mihai 1997 Natali Federico 1996 Salvatore Enrico 1996 Sculli Davide 1996 Severi Francesco 1996 Snichelotto Valerio 1996 Stoppa Marco 1997 Trambaiolli Luca 1997 Promesse Femminile PF Cognome Nome Anno Albieri Giulia 1994 Magagna Lucrezia 1995 Promesse Maschile PM Cognome Nome Anno Amato Alessandro 1993 Cattozzo Davide 1995 Cecchetti Alessandro 1995 Cominato Enrico 1994 Gasparetto Carlo 1995 Grigolato Matteo 1995 Tosi Riccardo 1993 Seniores Femminile SF Cognome Nome Anno Cibin Giulia 1985 Ferro Silvia 1983 Gastaldello Giorgia 1992 Gianese Giulia 1981 Levi Loredana 1986 Longhi Margherita 1984 Munerato Alice 1981 Peretto Elisabetta 1987 Roccoberton Martina 1987 Salmaso Giulia 1984 Trisolini Giada 1983 Visentin Laura 1984 Zanirato Caterina 1982 Seniores Maschile SM Cognome Nome Anno Aglio Michele 1982 Argenti Roberto 1981 Astolfi Andrea 1981 Battocchio Nicola 1985 Bernardinelli Bernardo 1983 Birti Michele 1990 Cagnoni Mattia 1981 Fabbris Roberto 1988 Gallo Francesco 1992 Iala Valerio Isnaba 1990 Martinato Luca 1981 Marzana Christian 1982 Mastellaro Alberto 1984 Peretto Michele 1982 Piga Enrico 1992 Tosto Gianni 1981 Seniores 35 Femminile SF35 Cognome Nome Anno Loro Barbara 1977 Marcolin Erika 1978 Merlo Paola 1978 Segato Gloria 1980 Tomaini Arianna 1978 Seniores 40 Femminile SF40 Cognome Nome Anno Mastellaro Elisa 1973 Moretto Silvia 1973 Seniores 45 Femminile SF45 Cognome Nome Anno Martinelli Claudia 1967 Vallini Sonia 1970 Zuidema Judith Ann 1968 Seniores 55 Femminile SF55 Cognome Nome Anno Rizzato Daria 1957 Seniores 35 Maschile SM35 Cognome Nome Anno Begheldo Sebastiano 1980

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/CONFINDUSTRIA-ATL-ROVIGO/RO281 (2015-08-19)
    Open archived version from archive



  •