web-archive-it.com » IT » F » FIDAL.IT

Total: 1952

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    web non indicato Presidente Angelo ARINI N atleti 14 Atleti uomini 13 Atleti donne 1 Regione Lombardia Provincia Brescia Email BS316 fidal it Telefono 030 9460591 Assoluti Master Storico Seniores Femminile SF Cognome Nome Anno Giovannini Maria Cristina 1983 Seniores Maschile SM Cognome Nome Anno Albanese Matteo 1983 Andrico Jacopo 1987 Bertoni Luca 1983 Braga Mario 1982 Cernuschi Daniele 1987 Dolfini Franco 1985 Gazzoldi Alessandro 1981 Martinelli Eros 1983 Poli Carlo 1985 Sicuro Adriano 1986 Spinelli Marco 1984 Tiraboschi Alberto 1981 Trenta Andrea 1982 Seniores 35 Femminile SF35 Cognome Nome Anno Pini Erika 1979 Seniores 40 Femminile SF40 Cognome Nome Anno Lupatini Zaira 1971 Seniores 45 Femminile SF45 Cognome Nome Anno Pagati Giuseppina 1968 Palazzani Esterina 1969 Seniores 50 Femminile SF50 Cognome Nome Anno Belloni Regina 1964 Boselli Maria 1962 Seniores 35 Maschile SM35 Cognome Nome Anno Demarinis Luca 1976 Epis Valerio 1977 Lorini Michele 1977 Magli Tomaso 1976 Orizio Nicola 1978 Seniores 40 Maschile SM40 Cognome Nome Anno Boccardi Igor 1972 Buscicchio Stefano 1975 Costa Tito Giulio 1971 Fiorucci Federico 1972 Mirani Massimo 1972 Picco Alessandro 1974 Trenta Giancarlo 1972 Vailati Ivan 1972 Seniores 45 Maschile SM45 Cognome Nome Anno Abbiati Dante 1969 Antonini Giorgio 1969 Arini Angelo 1966 Bresciani Giuseppe 1967 Caramatti Giovanni 1967 Di Toma Bartolomeo Nicola 1970 Fappani Paolo 1969 Ferretti Alessio Federico 1968 Gatti Damiano 1969 Menni Marco 1968 Vairani Sergio 1970 Volpi Giovanni 1969 Seniores 50 Maschile SM50 Cognome Nome Anno Berardelli Stefano 1964 Bossoni Mario 1963 Lama Giovanni 1964 Seniores 55 Maschile SM55 Cognome Nome Anno Cristiano Antonio 1958 Ghirardi Paolo 1956 Seniores 60 Maschile SM60 Cognome Nome Anno Fizzardi Renato 1954 Regazzi Domenico 1955 Tomasini Sergio 1954 Anno gestione Denominazione Presidente 2015 G P ORZIVECCHI Angelo ARINI 2014 G P ORZIVECCHI Angelo ARINI 2013 G P ORZIVECCHI Angelo ARINI 2012 G P

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/G-P-ORZIVECCHI/BS316 (2015-08-19)
    Open archived version from archive


  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    2000 Shahaj Samuel 2001 Esordienti Femminile EF Cognome Nome Anno Arico Silvia 2005 Bandera Francesca 2006 Bertella Lisa 2005 Capuzzi Giada 2004 Festa Alice 2006 Festa Valeria 2004 Gindea Vanessa 2005 Kosta Enxhi 2005 Marzani Agata 2006 Panzitta Martina 2007 Peci Melissa 2006 Pedergnani Paola 2004 Pirozzi Anna 2005 Rubagotti Zoe Greta 2006 Rubagotti Asia 2005 Salvetti Emilia 2007 Trementini Emma 2004 Visaggio Asia 2005 Vitolo Federica Sophia 2006 Esordienti Maschile EM Cognome Nome Anno Al Hawachi Amir 2008 Al Hawachi Ilias 2005 Beretta Simone 2005 Betella Lorenzo 2005 Bodei Nicolas 2007 Botta Giacomo 2009 Brescianini Riccardo 2009 Cagliesi Lorenzo 2009 Calce Giacomo Pasquale 2004 Chiarelli Francesco 2008 Cirani Mateo 2008 Delfrate Paolo 2004 Delfrate Matteo 2004 Di Gaspare Emanuele 2005 Di Gaspare Andrea 2004 Festa Ruben 2004 Gozzini Alessandro 2004 Gritti Pietro 2009 Karagjozi Mateo 2006 Kumria Raul 2005 Marzani Mattia 2007 Mazzotti Matteo 2009 Morstabilini Giacomo 2006 Morstabilini Mattia 2005 Pagani Pietro 2009 Panzitta Matteo 2008 Pasolini Nicola 2006 Pasolini Davide 2008 Prete Marco 2008 Realini Niccolo 2008 Rossi Santiago 2009 Sardi Federico 2004 Serlini Matteo 2008 Simoni Federico 2005 Tocci Leonardo 2008 Tota Luca 2006 Ventrella Andrea 2004 Zappella Filippo 2005 Ragazzi Femminile RF Cognome Nome Anno Agazzi Alisia 2002 Ausiello Sara 2003 Bediri Meriem 2002 Bellinardi Benedetta 2002 Bellini Camilla 2002 Belotti Elena 2002 Biasiotto Alessia 2002 Bicelli Nicole 2003 Bolgarini Martina 2002 Canesi Savina 2002 Celio Alessia 2002 Chiari Elena 2003 Donato Roberta 2002 Faglia Giulia 2002 Festa Elisa 2002 Guerrini Sofia 2002 La Spina Giulia 2003 Logrippo Annalisa 2003 Logrippo Daniela 2003 Marini Sabrina 2002 Metelli Ines 2002 Pozzi Valeria 2003 Riva Vittoria 2003 Scalvini Rebecca 2002 Serlini Mariagiulia 2002 Zambelli Ilaria 2003 Ragazzi Maschile RM Cognome Nome Anno Belotti Marco 2003 Bertarelli Matteo 2002 Bertella Lorenzo 2002 Castelvedere Lorenzo 2003 Cocchetti Andrea 2002 D elia Isacco 2002 Mombelli Lorenzo 2003 Pedrali Gregorio 2002 Piva Federico 2002 Prete Simone 2002 Serlini Stefano 2003 Vavassori Matteo 2002 Allieve AF Cognome Nome Anno Arrighetti Angelica 1999 Arrighetti Beatrice 1999 Bianchi Simona 1999 Festa Daisy 1999 Kaur Amandeep 1998 Loda Alice 1999 Paderno Chiara 1999 Zamboni Paola 1999 Allievi AM Cognome Nome Anno Amiri Nabil 1999 Bariselli Filippo 1998 Belgada Mohammed 1998 D elia Paolo 1999 Festa Denis 1998 Lancini Bruno 1999 Motroi Sergiu 1998 Voicu Andrei 1999 Zubani Edoardo 1998 Juniores Femminile JF Cognome Nome Anno Franceschetti Sofia 1997 Fravezzi Ida 1996 Lancini Ilaria 1996 Tomasoni Giulia 1996 Zamboni Chiara 1996 Juniores Maschile JM Cognome Nome Anno Atzeni Luca 1997 Be Gabriele 1996 Cividati Stefano 1997 Iacob Rares Andrei 1996 Kumar Loverdeep 1996 Lussignoli Davide 1997 Massimo Luca 1996 Ramera Davide 1997 Rizzi Riccardo 1997 Urgnani Marco 1996 Zahouan Abdellah 1997 Promesse Femminile PF Cognome Nome Anno Pedrali Magda 1994 Promesse Maschile PM Cognome Nome Anno Bellotti Danilo 1993 Beretta Davide 1994 Caruna Matteo 1994 Cropelli Luca 1994 Ghidinelli Matteo 1994 Ghidini Davide 1994 Goffi Stefano 1995 Leni Stefano 1993 Manerba Nicolas 1995 Martinelli Andrea 1995 Peggion Luca 1994 Rigano Lorenzo 1993 Seniores Femminile SF Cognome

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/ATL-CHIARI-1964-LIB-/BS318 (2015-08-19)
    Open archived version from archive

  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    2001 Smoquina Giovanni 2000 Tonazzi Armani Simone 2000 Vecchi Enrico 2000 Esordienti Femminile EF Cognome Nome Anno Boldi Vittoria 2008 Boldi Giulia 2006 Bonafede Alice 2006 Bontempi Francesca 2007 Dellera Sofia 2007 Donati Marta 2005 Foresti Arcadia 2006 Gavazzi Nicole 2004 Gerardini Anna 2007 Lai Miriam 2005 Mafessoli Emma 2008 Menini Margherita 2004 Serra Giulia Maria 2004 Esordienti Maschile EM Cognome Nome Anno Aiardi Riccardo 2005 Battistel Lorenzo 2005 Brangi Alberto 2004 Buizza Tommaso 2004 Capitoni Pietro 2004 Carlucci Marchi Gioele 2005 Cecchi Antonio 2005 Cittadini Loris 2004 Delpozzo Marco 2005 Gavazzi Cristian 2006 Lanfredi Davide 2004 Loda Filippo 2004 Lorenzini Michele 2004 Mafessoli Lorenzo 2005 Rigosa Federico 2007 Riva Alessandro 2005 Rocco Tommaso 2004 Stabile Nicola 2007 Torquati Brando 2005 Ragazzi Femminile RF Cognome Nome Anno Aperti Valeria 2003 Barbieri Valeria 2002 Capelli Alice 2003 Donati Alice 2003 Fertonani Alice 2003 Gatti Sara 2002 Gaudenzi Ylenia 2002 Guerini Annalisa 2003 Ioli Veronica 2003 Maffeis Giulia 2003 Manziana Silvia 2002 Marini Beatrice 2003 Piceni Marta 2003 Rigosa Emma 2003 Serio Gloria 2002 Svanera Elisa 2002 Tiberio Federica 2003 Tosi Maria 2003 Trebeschi Camilla 2003 Vianelli Chiara 2002 Zamboni Sara 2002 Zanchetta Marta 2003 Zappa Elisa 2002 Ragazzi Maschile RM Cognome Nome Anno Albertoni Riccardo 2002 Barbieri Francesco 2003 Belleri Andrea 2002 Bolpagni Aleman 2002 Bonomi Alessio 2002 Bonzoni Filippo 2002 Borgogna Mattia 2002 Cristini Luca 2002 Di Maria Alessio 2002 Gnocchi Pietro 2002 Lo Giudice Pietro 2002 Luvriti Stefano 2002 Moroni Andrea 2002 Mossali Alessio 2002 Pasquali Nicola 2002 Pedersoli Dennis 2002 Pozzali Umberto 2002 Rizzini Andrea 2003 Spada Gianluca 2002 Zambelli Sebastiano 2003 Allieve AF Cognome Nome Anno Barbieri Martina 1998 Bertotto Giulia 1999 Bettoni Federica 1999 Bolpagni Francesca Andrea 1998 Bombardini Francesca 1999 Bontempi Sara 1999 Boventi Claudia 1999 Castrezzati Barbara 1998 Cristini Sara 1999 Ducoli Arianna 1998 Facchetti Martina 1999 Ghidoni Laura 1999 Giordani Anna 1999 Gozio Greta 1999 Guerini Silvia 1998 Lanfredi Elisabetta 1999 Maestrini Camilla 1999 Reboldi Nicole 1999 Soumahoro Kadi 1998 Sparapani Sara 1999 Speziani Francesca 1999 Allievi AM Cognome Nome Anno Gatta Zini Riccardo 1998 Marini Samuele 1999 Juniores Femminile JF Cognome Nome Anno Bonora Isabella 1997 Danna Susanna 1996 Gerardini Marta 1997 Miglietti Giulia 1996 Parisi Alessandra 1997 Pizzi Giulia 1997 Tonazzi Armani Sara 1997 Juniores Maschile JM Cognome Nome Anno Lombardi Stefano 1997 Mombelli Andrea 1996 Promesse Maschile PM Cognome Nome Anno Affo Giorgio 1995 Bassini Davide 1994 Blesio Andrea 1995 Gatta Zini Paolo 1994 Pivotto Pietro 1995 Sissa Alessandro 1994 Zanardelli Victor 1994 Seniores Femminile SF Cognome Nome Anno Blesio Valentina 1990 Seniores Maschile SM Cognome Nome Anno Adessa Livio 1984 Bassi Lorenzo 1983 Colosini Alberto 1983 Dotti Matteo 1987 Frattini Massimo 1984 Invernizzi Daniele 1988 Morelli Giordano 1986 Piazzola Fabio 1984 Pozzi Alessandro 1983 Seniores 35 Femminile SF35 Cognome Nome Anno Muca Flutura 1976 Seniores 40 Femminile SF40 Cognome Nome Anno Barucco Elena 1973 Salvi Dorina 1975 Venturini Michela 1973 Seniores 55 Femminile SF55 Cognome Nome Anno Galeazzi Elena 1958 Seniores 35 Maschile SM35 Cognome Nome Anno Guana Carlo

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/ATL-RODENGO-SAIANO/BS319 (2015-08-19)
    Open archived version from archive

  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    8193823 Assoluti Master Storico Promesse Maschile PM Cognome Nome Anno Calza Nicola 1993 Seniores Femminile SF Cognome Nome Anno Sandrini Anna 1985 Seniores Maschile SM Cognome Nome Anno Polini Giovanni 1987 Sozzi Gianpietro 1988 Zanardini Gabriele 1982 Seniores 35 Femminile SF35 Cognome Nome Anno Papa Mara 1979 Zaltieri Anna 1976 Seniores 40 Femminile SF40 Cognome Nome Anno Baldini Roberta 1971 Tononi Sonia 1975 Seniores 50 Femminile SF50 Cognome Nome Anno Pasquali Cesarina 1963 Seniores 55 Femminile SF55 Cognome Nome Anno Sandrini Maria 1957 Seniores 35 Maschile SM35 Cognome Nome Anno Bana Riccardo 1978 Botta Marco 1977 Garza Matteo 1980 Massardi Alessandro 1976 Zilioli Ivan 1976 Seniores 40 Maschile SM40 Cognome Nome Anno Alberti Gianluca 1975 Alberti Luca 1972 Beccaris Mauro 1971 Bertocchi Stefano 1973 Cavalli Andrea 1975 Gabusi Noe 1975 Tononi Cristian 1972 Zampedri Nicola 1971 Zanardini Roberto 1972 Seniores 45 Maschile SM45 Cognome Nome Anno Beretti Aldo 1966 Boldori Maurizio 1967 Coppi Giovanni 1966 Crescini Roberto 1967 Cristaldi Salvatore 1969 Fiorina Stefano 1966 Morandini Riccardo 1969 Rizzola Massimo 1966 Salvalai Giacomo 1967 Turchetti Maurizio 1970 Zambelli Claudio 1966 Seniores 50 Maschile SM50 Cognome Nome Anno Avallone Antonio 1964 Berardi Flavio 1963 Berta Bruno 1962 Marini Luciano 1965 Salvalai Giulio 1965 Serana Sergio 1962 Treccani Dario Silvano 1964 Seniores 55 Maschile SM55 Cognome Nome Anno Brioni Orazio 1959 Brioni Sergio 1959 Gorni Enrico 1957 Milani Giuseppe 1959 Scalvini Luigi 1959 Scroffi Renato 1957 Seniores 60 Maschile SM60 Cognome Nome Anno Guerrini Gianfranco 1954 Guerrini Pierpaolo 1955 Lo Cicero Renato 1955 Pozzi Severo 1952 Scaroni Angelo 1955 Tononi Silvio 1951 Voltolini Rino 1954 Zanardini Vincenzo 1953 Anno gestione Denominazione Presidente 2015 FG ATL FALEGNAMERIA GUERRINI Cristian TONONI 2014 FG ATL FALEGNAMERIA GUERRINI Cristian TONONI 2013 FG ATL FALEGNAMERIA GUERRINI Cristian TONONI 2012 FG ATL FALEGNAMERIA GUERRINI Cristian TONONI 2011 FG ATL

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/FG-ATL-FALEGNAMERIA-GUERRINI/BS341 (2015-08-19)
    Open archived version from archive

  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    Capponi Elisa 2007 Carpinteri Francesca 2006 Colosio Margherita 2008 Freddi Clelia 2005 Frialdi Katia 2006 Garda Aurora 2004 Guizzi Vittoria 2007 Lo Giulia 2004 Mamone Giulia 2006 Peli Maria 2006 Peli Angela 2009 Rambaldini Greta 2008 Raza Sofia 2007 Riffi Lamiae 2006 Vivenzi Alessia 2005 Esordienti Maschile EM Cognome Nome Anno Alba Marco 2006 Arigliano Francesco 2005 Belleri Gabriele 2006 Bettinsoli Andrea 2007 Bontempi Daniel 2006 Distefano Andrea 2006 Guerra Gabriele 2005 Khazraj Ayoub 2004 Lela Simone 2008 Lodi Francesco 2008 Mercuri Marco 2007 Mino Fabio 2007 Oriboni Matteo 2006 Parola Damiano 2006 Pedersini Andrea 2007 Peli Carlo 2007 Pelizzola Lorenzo 2006 Pellegrini Alessandro 2006 Previcini Nicola 2006 Raza Tommaso 2009 Raza Filippo 2004 Rigosa Daniele 2007 Rizzini Lorenzo 2009 Sanzogni Gabriele 2008 Sciola Filippo 2006 Ragazzi Femminile RF Cognome Nome Anno Bertussi Anastasia 2003 Bettinsoli Chiara 2003 Bettinsoli Anita 2003 Diodati Benedetta 2003 Gualdi Chiara 2003 Lela Anna 2003 Licari Elena 2003 Mercuri Martina 2002 Zoli Alessia 2003 Zoli Giulia 2003 Ragazzi Maschile RM Cognome Nome Anno Pellegrini Lorenzo 2003 Piccardi Alessandro 2002 Rigosa Francesco 2002 Allieve AF Cognome Nome Anno Diodati Lucia 1999 Freddi Marta 1999 Zani Laura 1998 Allievi AM Cognome Nome Anno Bettinsoli Andrea 1998 Boroni Angelo 1998 Sebbane Achraf 1998 Telo Carlo 1999 Juniores Femminile JF Cognome Nome Anno Bertussi Paola 1997 Boroni Alice 1996 Tarki Jihane 1996 Juniores Maschile JM Cognome Nome Anno Boroni Davide 1997 Bottarelli Davide 1997 Dale Paolo 1997 Ghidinelli Carlo 1997 Guerini Enrico 1997 Promesse Femminile PF Cognome Nome Anno Fabbris Veronica 1994 Tarki Lamyae 1994 Promesse Maschile PM Cognome Nome Anno Riffi Sami 1995 Sejdani Mahadi Amen 1993 Singia Simone 1995 Seniores Maschile SM Cognome Nome Anno Brugnani Fabio 1982 Gassama Ousmane 1992 Seniores 40 Femminile SF40 Cognome Nome Anno Bettinsoli Arianna 1975 Omodei Laura 1974 Ricci Veruscka 1971

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/U-ATL-VALTROMPIA/BS355 (2015-08-19)
    Open archived version from archive

  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    diecimigliadelgarda net Presidente Antonio CALLEGARI N atleti 5 Atleti uomini 5 Atleti donne 0 Regione Lombardia Provincia Brescia Email BS362 fidal it Telefono 0365 71600 Assoluti Master Storico Allievi AM Cognome Nome Anno Bettini Lorenzo 1998 Promesse Maschile PM Cognome Nome Anno Bettini Nicola 1995 Bonzanini Angelo 1994 Seniores Maschile SM Cognome Nome Anno Bettoni Lorenzo 1990 Rigamonti Elia 1990 Seniores 35 Femminile SF35 Cognome Nome Anno Palazzotto Paola 1976 Seniores 40 Femminile SF40 Cognome Nome Anno Bresciani Barbara 1974 Gaspani Stefania 1972 Poni Laura 1971 Seniores 45 Femminile SF45 Cognome Nome Anno Amigoni Carla 1968 Seniores 35 Maschile SM35 Cognome Nome Anno Ferrelli Tiziano 1980 Pisano Romualdo 1979 Seniores 40 Maschile SM40 Cognome Nome Anno Alberti Michele 1972 Balduzzi Franco 1972 Beltrame Mirco 1973 Bortolotti Nico 1971 Callegari Antonio 1971 Ceruti Christian 1974 Crisci Fabrizio 1975 Dallaguardi Sergio 1972 Delai Luca 1973 Nolli Mauro Cesare 1973 Rateni Antonio 1975 Signorelli Luca Francesco 1971 Venturelli Fausto 1973 Villa Davide 1973 Seniores 45 Maschile SM45 Cognome Nome Anno Amati Rudi Mario 1970 Andreoli Alfio 1970 Bocchio Giancarlo 1970 Danieli Valter 1966 De Rossi Guido 1970 Delai Giuseppe 1967 Gazzillo Salvino 1970 Giacomini Roberto 1970 Gorlani Alberto 1970 Maccarinelli Musesti Marco 1966 Mazza Giovanni Pietro 1966 Mazza Mirco 1967 Quaini Paolo 1970 Seniores 50 Maschile SM50 Cognome Nome Anno Berardinelli Gabriele 1961 Cominotti Aurelio 1961 Faita Emilio 1962 Lago Alessandro 1965 Manini Mauro 1961 Novelli Orazio 1964 Polcini Fulvio 1962 Politi Daniele 1962 Venturelli Mario 1965 Seniores 55 Maschile SM55 Cognome Nome Anno Bettini Osvaldo 1960 Marras Ignazio 1960 Pelizzari Luca 1958 Seniores 65 Maschile SM65 Cognome Nome Anno Gallotta Giuseppe 1950 Anno gestione Denominazione Presidente 2015 G S MONTEGARGNANO Antonio CALLEGARI 2014 G S MONTEGARGNANO Antonio CALLEGARI 2013 G S MONTEGARGNANO Antonio CALLEGARI 2012 G S MONTEGARGNANO Antonio CALLEGARI 2011 G

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/G-S-MONTEGARGNANO/BS362 (2015-08-19)
    Open archived version from archive

  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    Cavalli Nicola 2001 Valseriati Manuele 2001 Esordienti Femminile EF Cognome Nome Anno Allegra Giulia 2004 Bagossi Elisa 2005 Paiotti Chiara 2004 Pupino Martina 2005 Rossetti Marta 2004 Zorat Vera 2004 Esordienti Maschile EM Cognome Nome Anno Bevilacqua Manuel Elio 2004 Caravaggi Lorenzo 2004 Franguelli Mattia 2005 Manica Giorgio 2004 Mora Alessandro 2004 Muratori Marco 2004 Natola Gabriele 2005 Tamburrano Fabio 2004 Ragazzi Femminile RF Cognome Nome Anno Archetti Elisa 2003 Arici Chiara 2002 Botturi Isabella 2002 Carcano Camilla 2002 Cavazzana Isabella 2002 Di Stefano Ludovica 2003 Lombardi Serena 2002 Mainardi Ilaria 2003 Manica Margherita 2002 Marelli Martina 2002 Mattanza Vittoria 2003 Papa Vittoria 2003 Pasini Sonia 2003 Prifti Glejda 2003 Serioli Giulia Iris 2002 Taffelli Silvia 2003 Testoni Martina Ludovica 2002 Ragazzi Maschile RM Cognome Nome Anno Ferraresi Simone 2002 Franzoni Andrea 2003 Lorandi Matteo 2002 Sigalini Davide 2003 Verzeletti Lorenzo 2002 Allieve AF Cognome Nome Anno Abalotti Ilaria 1998 Berardi Laura 1999 Boifava Alessia 1998 Braga Claudia 1999 Filippini Carlotta 1998 Ghidini Greta 1999 Morandini Elisa 1999 Scaroni Michela 1999 Allievi AM Cognome Nome Anno Corselli Lorenzo 1999 Facchin Pietro 1998 Facchin Stefano 1998 Fasciolo Francesco 1999 Foletti Roberto 1998 Gatti Luca 1999 Mazza Alessandro 1998 Papa Davide 1999 Reggia Samson 1998 Vedovello Matteo 1999 Verzeletti Matteo 1999 Juniores Femminile JF Cognome Nome Anno Forson Holyn 1997 Juniores Maschile JM Cognome Nome Anno Coponi Michael 1997 Di Mauro Massimiliano 1997 Foschetti Ibrahim Leonardo 1997 Gatti Alessandro 1997 Legrenzi Luca 1997 Rebuzzi Christopher 1997 Soncina Simone 1997 Seniores 40 Maschile SM40 Cognome Nome Anno Burri Alessandro 1975 Seniores 50 Maschile SM50 Cognome Nome Anno Roveglia Alessandro 1961 Anno gestione Denominazione Presidente 2015 G S ATL REZZATO Ferdinando FACCHIN 2014 G S ATL REZZATO Gian franco ALBINI 2013 G S ATL REZZATO Gian franco ALBINI 2012 G S ATL REZZATO Gian

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/G-S-ATL-REZZATO/BS364 (2015-08-19)
    Open archived version from archive

  • FIDAL - Federazione Italiana Di Atletica Leggera
    Alberto 1984 Gulberti Marco 1986 Lippi Alberto Antonio 1987 Malgarida Marco 1985 Mariotti Raffaele 1983 Mariotti Luca 1984 Pangrazio Ramon 1982 Pelamatti Stefano 1985 Rossini Nicola 1984 Seniores 35 Femminile SF35 Cognome Nome Anno Ghirardi Corinna 1979 Seniores 40 Femminile SF40 Cognome Nome Anno Delvecchio Lucia 1971 Franzinelli Barbara 1971 Testini Sonia 1972 Tosa Paola Giovanna 1973 Seniores 45 Femminile SF45 Cognome Nome Anno Pedretti Luisella 1969 Seniores 55 Femminile SF55 Cognome Nome Anno Giani Milena 1959 Moranda Laura 1957 Seniores 60 Femminile SF60 Cognome Nome Anno Mariotti Lucia 1954 Seniores 35 Maschile SM35 Cognome Nome Anno Angeli Michele 1977 Baccanelli Mirko 1976 Bolognini Filippo 1978 Bonomelli Franco 1979 Bonomelli Luca 1977 Brunelli Simone 1978 Calvetti Faustino 1977 Calvetti Peter 1976 Gazzoli Daniele 1977 Mariotti Daniel 1978 Mariotti Gabriele 1976 Montemezzi Paolo 1976 Mora Danilo 1979 Mutti Federico 1976 Piloni Michele 1977 Tosa Giovanni 1977 Vita Davide 1980 Zaina Gian Luca 1977 Zimatti Giovanni 1977 Seniores 40 Maschile SM40 Cognome Nome Anno Angeli Gianpaolo 1975 Bianchi Gabriele 1974 Bonomelli Luca 1971 Comincioli Alex 1973 Maffessoli Massimo 1971 Maffessoli Massimo 1974 Mariotti Eugenio 1973 Pasinetti Renato 1973 Ricci Diego 1972 Scolari Alessandro 1975 Sorbello Santo Maria 1971 Tosana Pierangelo 1974 Seniores 45 Maschile SM45 Cognome Nome Anno Alberti Giorgio 1969 Bonomelli Barnaba 1969 Casalini Enrico 1966 Damiolini Giovanni 1967 Giacomelli Andrea Lorenzo 1966 Lela Fabrizio 1968 Lorenzi Giacomo 1969 Macri Gianbattista 1967 Moretti Giancarlo 1967 Mossini Guido Bortolo 1967 Mossini Valerio 1967 Pezzucchi Amos 1969 Polonioli Giuseppe 1966 Testini Roberto 1969 Seniores 50 Maschile SM50 Cognome Nome Anno Bianchi Stefano 1963 Calufetti Giacomo 1962 Marsegaglia Pietro 1963 Parolari Delio 1964 Radici Martino 1964 Salvadori Mauro 1963 Seniores 55 Maschile SM55 Cognome Nome Anno Biasini Gian Franco 1956 Bonomelli Gian Mario 1956 Cicci Lino 1957 Clementi Gianpietro 1958 Taboni Angelo 1957 Tomasi

    Original URL path: http://www.fidal.it/societa/U-S-MALONNO/BS368 (2015-08-19)
    Open archived version from archive



  •